Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Faruri Clio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa
Pages: 1, 2
Racky
Vand 2 faruri ( stanga + dreapta ) ce provin de pe un Clio Symbol 2005.

Farurile sunt originale, fara cleme rupte, ciobite, dar vin fara motorase.

Pretul este de 300 RON pentru faruri + 2 becuri H7 ( faza scurta ).


Predare personala in Bacau. Trimit si in tara, prin ce vrea cumparatorul, dar plateste taxele.
Pentru cei din Bucuresti sau de pe traseul Bacau-Bucuresti, posibil sa pot livra in week-end-ul ce vine ( 30-31 octombrie ).

Mai multe detalii pe PM sau pe racky_ady88

Scuzati neclaritatea si mizeria de pe faruri. Momentan astea sunt pozele pe care le am, dar am sa revin cu unele mai pe lumina si cu ele curatate.
Racky
Up.
Racky
Up.
alexchivu
ma intereseaza pe mine un far dreapt pe varianta gri.
am un symbol din 2006 si cred ca se potrivesc.
Racky
Ale mele sunt un gri mai inchis, de asta am zis ca posibil sa nu fie ceea ce cauti tu. Am sa fac o poza mai pe lumina sa vezi daca asta e culoarea.
andreis
Fa niste poze cu ele curate, ma intereseaza si pe mine, ambele.

PS: sunt mai multe variante de gri? Eu stiam ca sunt cele negre si cele gri, cam atat.

Tu ti-ai luat cu lupa si bara de RS? Am vazut ca intr-un timp cautai.
Racky
Am facut cateva poze cu ele mai curatele. Am zis de gri inchis, deoarece dimineata cand m-am uitat la ele, pe semi-intuneric, asa mi-au lasat impresia smile.gif .

Cat despre faruri si bara de RS, mi-am luat niste faruri aftermarket cu lupe pe scurta, iar cu bara de RS inca sunt in cautari.

Pozele sunt in 2 arhive.rar. Link-ul este acesta.
alexchivu
da este cel care-mi trebuie mie
da-mi un pret pentru farul dreapta, nu ma intereseaza sa fie cu bec ca le iau de pe farul meu.
Racky
De preferat sa le dau pe amandoua odata. Separat, pretul ar fi de 150 RON. Daca nu se dau pana duminica amandoua, te anunt, ca daca il vrei, sa-l trimit printr-un prieten.
Racky
Up.
alexchivu
120 ron iti dau pe cel dreapta... am gasit la pretul asta nou
Racky
Stiu ca ai gasit nou, dar ti-a zis si vanzatorul cat de 'bun' e, adica dupa o vreme incepe sa se topeasca plasticul...

Ma mai gandesc la oferta ta si te anunt in week-end dupa cum ti-am zis, deoarece astept raspuns de la cineva care le-ar vrea pe amandoua.

Pentru cine e interesat de ele si se afla pe traseul Bacau - Bucuresti, ele pot fi livrate luni - marti gratuit.
Racky
Up.
alexchivu
salut
te-ai gandit la oferta mea?
alexchivu
am vazut ca mi-ai dat PM, eu inca nu pot sa-ti raspund pe PM, cica nu am inca dreptul sa dau mesaje PM.
astept raspunsul tau astazi
djsony
Salut,Ma intereseaza si pe mine farul dreapta daca se poate sa-l dai separat, am inteles ca vrei 150 ron si daca se poate sa-l trimit prin curier?

6 Nov 2010, 10:26:
Si daca poti sa-mi lasi PM cu un nr de contact pentru ca eu nu pot da PM, nu am acces.
Racky
Ai PM..

Farurile sunt iar disponibile...
Racky
Up...A ramas doar cel de pe stanga.
Racky
UP.
Racky
Up.
Racky
Up.
Racky
Up.
Racky
Up.
Racky
Sus cu el...posibilitate de transport gratuit in week-end pentru Bucuresti.
Racky
Up.
Racky
Sus cu el.
Racky
Up...mai negociem la pret.
Racky
Up.
Racky
Up

Pretul devine 140 RON. Nu are nici o problema.

cokiss
Sunt interesat de oferta ta! Sunt din Bucuresti! far stanga!
Racky
N-am apucat sa vad numarul postat de tine.

Ai PM cu datele mele de contact.
Racky
Up.
Racky
Up...Predare personala in Bucuresti.
Racky
Sus cu el.
Racky
Up.
Racky
Sus cu el. Farul se afla in Bucuresti.
Racky
Up.
Racky
Up.
Racky
139 RON
Racky
Sus cu el.
Racky
Up.
Racky
Up.
Racky
Sus cu farul.
Racky
Up.
Racky
130 RON
Racky
Up.

Farul se livreaza gratuit in Bucuresti/Bacau.
Racky
Up.
Racky
Up.
Racky
Up.
Racky
Up.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.