Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DE UNDE POT CUMPARA NISTE PLEOAPE PT DSN
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Imbunatatiri - Dacia SuperNova
danxkc
DE UNDE POT CUMPARA SI EU PLEOAPE PT DSN?


SI CUM POT PUNE LUMINA IN USI IN LOCUL ACELA IN CARE DESCHIZI USA DAR CEL DIN INTERIOR
robyvol33
Ploape poti gasi pe la sectiunea <Bursa>
Pentru "lumina"fi mai explicit... huh.gif
Scuze,incaceva nu mai scrie 'Caps Lock'
,citeste regulamentul ca alfel vei avea probleme cu moderatorii
Succes
Maskatu
In primul rand nu trebuie sa scri cu majuscule. In al doilea rand pleoape pentru super nova nu prea se gasesc. In principiu le fac unii baieti "la comanda" si costa 20-30 lei setul, fiind confectionate din fibra de sticla.

Legat de lumini, banuiesc ca te referi la clapeta pentru deschiderea usii din interior. Nu vad ce rost ar avea dar mare inginerie nu este. Tragi fir de la un +12v prin stalp, prin furtunul dintre stalp si usa, pana in usa, si montezi la clapeta led, sau modul sau ce vrei tu. Masa (minusul) ar trebui sa fie suficienta de la usa, daca nu, tragi si minus din alta parte.
Relu_GTT
@rais
nu vin deloc bine niste pleoape ca alea, nu sunt corect facute
and_rei
alea de pe silarmi a avut un baiat din cluj sau nu mai stiu de unde.nici nu se alinia cu capota.erau prea mici.era o masina verde

eu mi le am facut singur.m-au costat 25 lei materialele (kit de fibra de sticla).e ceva de munca dar ti le faci cum vrei tu
argon
Niste gene nu te-ar interesa?
caphonne
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
and_rei
ma eu m-as baga sa fac pleoape da daca n-am cel putin 3 comenzi nu ma bag biggrin.gif
caphonne
Mi-a mai promis unul pe aici ca imi face pe bani si ..pauza.
rais
Nu stiu cum vin eu alea le-am gasit la o cautare scurta pe google. Mai e o varianta la baiatul din baia mare dar eu unu astept de la el niste pleopae de solenza cred k se fac 2 luni de cand am dat comanda si tot ma duce cu vorba ca "sunt gata acuma le pun la posta" sau "maine le pun la posta" si alte chestii de genu asa ca nu stiu cata incredere sa mai ai ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.