Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MODULE CU LEDURI PIRANHA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
criv
De vanzare module cu leduri Piranha pentru iluminat interior . Modulele se monteaza in plafoniere, locul becurilor T10 existente, si au adaptoare in soclu similar becurilor. Lumina data de acestea este mult mai puternica si este o lumina alba (poza 5) spre deosebire de becurile clasice care emana lumina galbuie (in poza 4 se poate vedea comparativ lumina emanata de plafonierea cu module -din fata- si lumina emanata plafoniera cu becuri - din spate.
Modulele sunt confectionate DIY, special ca sa se potriveasca in plafonierele de la Megane 2, Logan, Clio (poza 1) si sunt de 2 tipuri:
-cu 10 leduri- pentru pozitia din mijloc a plafonierei-poza 2
-cu 7 leduri -pentru pozitiile laterale-poza 3, 5
Montajul este simplu, prin impingerea si fixarea in soclul plafonierei , in locul becului existent .
Asigur garantie 1 an, in sensul ca, in cazul defectiunii , se inlocuie gratuit.

Preturi:
- modul cu 10 leduri - 20 ron
- modul cu 7 leduri 15 ron
- set 3 module -1 modul cu 10 leduri si 2 module cu 6 leduri, pentru toata plafoniera - 45 ron

La acestea se adauga 8 ron expedierea postala ce se plateste de catre cumparator.
La cerere pot confectiona module si pentru alte modele de masini.
mai multe detalii in PM sau tel 0722345505

atentie , plafoniera in sine nu este de vanzare. Poza ei este aici doar cu titlul de exemplificare!
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil,
Wolverine31
Plata produselor cum se face????????
alinushy
salut, pt plafoniera de laguna 2 poti sa faci? (modelul cu trei butoane la plafoniera si dimmer)
criv
Wolverine31, plata produselor se face ramburs , la primirea coletului. Se poate si plata in vans in cont, caz in care costul exppedierii postale e doar 2,5 ron

alinushy, in principiu as putea sa fac pentru orice masina, inclusiv Laguna 2 dar nu stiu cum e, ce forma are plafoniera...o poza, doua mi-ar fi de ajutor...

Anunt valabil in continuare
criv
valabil,
criv
valabil
criv
valabil
bogdanel88
pentru solenza?
horhel
vreau si eu 2 seturi pt masina din semnatura
mai ai datele mele , ca de la tine am luat si placute cu leduri pt usi(tot 2 seturi)
criv
valabil
horhel
un up de la mine ca e om de treaba si produsele sunt de calitate
criv
valabil
criv
Valabil, reamintire preturi:
- modul cu 10 leduri - 20 ron
- modul cu 7 leduri 15 ron
- set 3 module -1 modul cu 10 leduri si 2 module cu 6 leduri, pentru toata plafoniera - 47 ron

La acestea se adauga 8 ron expedierea postala ce se plateste de catre cumparator.
mai multe detalii in PM sau tel 0722345505
criv
Valabil, preturi:
- modul cu 10 leduri - 20 ron
- modul cu 7 leduri 15 ron
- set 3 module -1 modul cu 10 leduri si 2 module cu 6 leduri, pentru toata plafoniera - 47 ron

La acestea se adauga 8 ron expedierea postala ce se plateste de catre cumparator.
mai multe detalii in PM sau tel 0722345505
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
Valabil, reamintire preturi:
- modul cu 10 leduri - 20 ron
- modul cu 7 leduri 15 ron
- set 3 module -1 modul cu 10 leduri si 2 module cu 6 leduri, pentru toata plafoniera - 47 ron

La acestea se adauga 8 ron expedierea postala ce se plateste de catre cumparator.
mai multe detalii in PM sau tel 0722345505
omul
Salut!Ai cumva si leduri mai galbene,care sa imite culoarea becului?
criv
nu, nu am leduri alb cald...
anunt valabil in continuare...
criv
anunt valabil
criv
anunt valabil


criv
Anunt valabil in continuare
criv
Anunt valabil in continuare


criv
Anunt valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
Anunt valabil
criv
valabil
SorinCT
Un pret pentru Megane 2 cu 2 plafoniere, cu tot cu transport?
Intra aceleasi module cu 10/6 leduri?
criv
SorinCT, ptr megane 2 cu 2 plafoniere , fiecare plafoniera cu 3 pozitii (becuri) adica in total 6 module (2 cu 10 leduri si 4 cu 7 leduri) face 98 ron (din care transportul 8 ron prin posta)
criv
valabil

criv
valabil

criv
valabil

criv
valabil

criv
valabil

criv
valabil

criv
valabil
criv
valabil
criv
Valabil, reamintire preturi
- modul cu 10 leduri - 20 ron
- modul cu 7 leduri 15 ron
- set 3 module -1 modul cu 10 leduri si 2 module cu 6 leduri, pentru toata plafoniera - 47 ron
Se adauga 8 ron livrarea prin posta

criv
valabil
criv
Valabil, reamintire preturi
- modul cu 10 leduri - 20 ron
- modul cu 7 leduri 15 ron
- set 3 module -1 modul cu 10 leduri si 2 module cu 6 leduri, pentru toata plafoniera - 47 ron
Se adauga 8 ron livrarea prin posta

mihai_dorin
QUOTE(criv @ 6 Jan 2011, 19:55)
SorinCT, ptr megane 2 cu 2 plafoniere , fiecare plafoniera cu 3 pozitii (becuri) adica in total 6 module (2 cu 10 leduri si 4 cu 7 leduri) face 98 ron (din care transportul 8 ron prin posta)
*



Vreau eu. Cum facem comanda?
Lostboy
Salutare domnu. Am butoane cu impuls de logan ši s-a ars becul la unul dintre ele. Sunt modelele care au fost puse de dacia, nu cele home made. Se poate schimba becul sau pune led?
ms
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.