Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ban
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
H2SO4_al_II-lea
De ce am luat ban pe motiv de clona pe contul H2SO4?
Pentru ca citesc aprope in fiecare zi forumul de un an si stiu cam tot ce s-a discutat si doar acum mi-am facut cont?

Vreau sa imi scoateti banul.
os
QUOTE(H2SO4 @ 5 Nov 2010, 16:49)
Am mai spus.....sunt clona mea!
*


Vezi si regulamentul, 3B.

Cat despre "Vreau.." - chiar vorbesti serios?
StefanT
radmasa.gif
Nu ar fi buna o chestie cum e pe VW forum, sa iti faci cont si validarea sa se faca doar dupa ce in prealabil se face o scurta verificare?
Eu de exemplu mi-am facut cont la ei, sau mai zis am incercat. Am creat user-ul, tot-tot, si la auto am trecut Laguna TDI ca scria sa iti treci vehicolul VAG, si mi l-au sters in 24h biggrin.gif
DragosP
Fănică, ție trebuia să ți-l șteargă și d'aci de mult...
StefanT
Perche? unsure.gif
radian
QUOTE(H2SO4_al_II-lea @ 6 Nov 2010, 10:56)
... Vreau sa imi scoateti banul.
*



Mai vreau o data, si inca o data,
macar o data, ultima data... vorba folkistului...
CriSTI68
QUOTE(StefanT @ 6 Nov 2010, 12:00)
radmasa.gif
Nu ar fi buna o chestie cum e pe VW forum, sa iti faci cont si validarea sa se faca doar dupa ce in prealabil se face o scurta verificare?
Eu de exemplu mi-am facut cont la ei, sau mai zis am incercat. Am creat user-ul, tot-tot, si la auto am trecut Laguna TDI ca scria sa iti treci vehicolul VAG, si mi l-au sters in 24h biggrin.gif
*



ar fi o idee, si pe ford la fel se cere
ArtVandelay
Mi se pare normal, masini serioase, forumuri serioase ..
klaus
1. Ai luat ban pentru ca ai zis tu ca esti cineva de care lumea de pe acest forum ar trebui sa stie. Cum boc e la bucuresti, nu mai e la cluj, a ramas ca ai recunoscut ca esti o clona cu gurita ta.
2. pentru clona, ban din nou.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.