Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedman
Vand jante aliaj model Nervastella, pe 16 cu cauciucuri Dunlop Sp Sport care mai merg cel putin un sezon.
Jantele sunt in stare buna, nu sunt sudate, roluite, indreptate. Cauciucurile nu sunt vulcanizate, nu au galme, nu bat in mers, etc.
O singura janta este usor ciobita, dupa cum se vede in prima fotografie.
Pretul este nediscutabil - 900 lei cu tot cu cauciucuri (as prefera sa le vand asa) sau 800 lei doar jantele.
speedman
Valabil.
speedman
UP!
Andrei cel suparat
Le mai ai sau s-au vandut ?
Un ultim pret ?
Se pot vedea rotile ?
speedman
Da, Andrei, le mai am. Sunt la garaj la tara (25 km de Bucuresti).
Fa si tu o oferta, iar daca imi convine le dau (momentan masina este la vanzare si as vrea sa o vand asa cum e, adica cu roti de aliaj de vara si roti de tabla cu anvelope de iarna).
speedman
Valabil pentru cei interesati si seriosi.
Nu inteleg de ce intrebati de ultimul pret din moment ce nu sunt jante cu cauciucuri la vanzare, care sunt de altfel in stare foarte buna, la acesti bani. Inteleg ca e criza, toti stam mai rau cu banutii, dar pretul mi se pare ok pentru cum arata jantele si cauciucurile.
Nu se vand separat.
speedman
Valabil in continuare. Schimb si cu jante pe 15 de aliaj cu anvelope de vara in stare buna fara sa dau diferenta, eventual si cu jante de tabla pe 15 cu anvelope impecabile.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.