Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 JANTE DE TABLA RENAULT PE 16
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mihaitm
VAND 4 JANTE PE 16 ,4 PREZOANE , ORIGINALE RENAULT ,STARE FOARTE BUNA PRET 100 EURO SETUL,SENZORI DE PRESIUNE PENTRU RENAULT 400 LEI SETUL .
gabriel.cornel
Salut. De unde esti? Ai si prezoane pentru ele? Poze ceva? Multumesc.
yuly_megan
salut 2 jante dai+ prezoane ?
mihaitm
sunt din Timisoara , nu am prezoane,se vand numai toate 4,o sa revin cu poze.
merqry
Salutare,

Se poate si niste poze. Daca sunt bune le cumpar eu
mihaitm
atasez poze cu jantele
chitsro
nu ai drum prin bucuresti ? m ar interesa
mihaitm
nu
merqry
Salut.. daca le mai ai dami un apel pe 0720499820
jordi
Salut! cumpar eu doua........@ yuli_megan.......poate ne combinam si le luam pe toate. Bafta!
mihaitm
adaug poze senzori presiune
VladV
Daca mai este valabil, as fi si eu interesat de jante. Trimite-mi te rog un PM cu numarul tau de telefon
tody93
ma intereseaza daca ma este valabil anuntu si cum am putea lua legatura in privinta achizitionarii
mihaitm
mai este valabil, telefon,0766191108.
mihaitm
jantele sau vandut,mai sunt senzorii de presiune.
mihaitm
up
mihaitm
up
mihaitm
adaug,butuci spate cu rulmenti,telescop spate,placute frana spate,instalatie electrica usa dreapta spate.senzori ABS.
mihaitm
up
mihaitm
valabil
mihaitm
up
mihai_dorin
Jante mai ai?
K9MadDog
de cand este masina ? m-ar interesa si pe mine un senzor de presiune dar a mea este din 2005 si bateriile din ei deja dau semne de oboseala ?
mihaitm
jante nu mai am,sau dat si senzorii de presiune.
mihaitm
up
mihaitm
valabil,butuci spate cu rulmenti,senzori ABS,telescop spate,placute frana,instalatie electrica usa spate dreapta,cablu frana .
mihaitm
up
mihaitm
valabil
mihaitm
up
adrian_yza
butuci spate ce grosime mai au si la ce pret?
marius2606
Acum sper sa nu te superi, dar de la titlul topicului si pana la vinzi tu e cale lunga. Poate ar fi mai bine sa deschizi altul! Nu de alta dar eu personal nu il mai deschid pentru ca stiu ca tu ai vandut jantele, dar poate in el(topic), tu mai adaugi ceva ce ar interesa! Sarbatori fericite!
mihaitm
grosimea butucilor este 7,4mm,pretul 250 lei .
mihaitm
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.