Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] jante tabla 16" Megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jordi
Cumpar 2 jante tabla Megane 2, 6 1/2 J 16H2F, 16" originale, in stare buna sau foarte buna. Nu ma intereseaza anvelopele. Ofer 100 lei / buc.
jordi
up....
jordi
up.......mai negociem si pretul!
jordi
sus........
jordi
sus...
jordi
valabil up.gif
jordi
up..
jordi
up........
jordi
valabil.....
jordi
Cumpar 2 jante tabla Megane 2, 6 1/2 J 16H2F, 16" originale, in stare buna sau foarte buna. Nu ma intereseaza anvelopele.
jordi
valabil...........
jordi
sus cu jantele...........
jordi
chiar nimeni........... lavavalabil
jordi
up.........
jordi
valabil.........
meg2
sal

si eu am catat aceste jante,si nu le,am gasit nicaieri,ce mama masii sunt facute pe marte.
caci asa am gasit noi,dar pret de pret.
si ce e naspa ca au diametrul cel mai putin intalnit de 6j pe cand la cele nemtesti este de 5,5,diametrul gaurii ce sta pe butuc ,am gasit de opel ,ce se potrivesc la prezoane,dar a trebuit sa strunjesc nitel din gaura jantei ce sta pe butuc ,in rest e ok,am luat 4 buc pe 15 le.am strunjit si merge ok si am tot megane 2.2 dci/105cp,acum sper sa nu am probleme cu acel strunjit,nu sa luat mult.acum o testez sa vad cum se prezinta.
am dat pe bucata 35 ron buc

o seara buna
jordi
Intr-adevar jantele de tabla pe 16 sunt rare la megane 2, pentru ca vin doar ca rezerve pentru vehiculele incaltate cu jante aliaj sau dotare standard pentru unele megane 2 bicorp. Sunt greu de gasit dar nu imposibil. Multumesc de idei, dar mai caut, am pana acum doua, cred ca am facut rost de a trei-a si imi mai trebuie a patra.

up..............
jordi
vandabil..............
jordi
sus........
jordi
una am rezolvat-o.............mai caut una..............upppppppppppppppppppp.............
iulian'71
Cauta la dezmembrari de Laguna 1.1. Am un prieten care a dasit 2 de Scenic 2.1 si dupa jumatate de am l-am luminat si l-am trimis la o Laguna de dezmembrat cu jante pe 16 inch.
jordi
valabil........
jordi
up..
jordi
lavabil..........
jordi
chiar nimeni ............uppppppppppp
jordi
up.......
jordi
In continuare cumpar o janta tabla Megane 2, 6 1/2 J 16H2F, 16" originala, in stare buna sau foarte buna. Nu ma intereseaza anvelopa.
adi_tanasescu
incearca la dezmembrari , si evident ceri roata de rezerva. succes.
jordi
Multumesc de interes. Am cautat periodic la toate centrele de dezmembrari din Ploiesti (si unele din Bucuresti) si nu am gasit. Este cerere mare pentru ca este sezon..........iar noua nu merita sa o cumpar.......asa ca........uuuuppppppppppppp
jordi
s-a racit de tot.............asa ca up.............
jordi
uuuuuuuuuuppppppppppppppppppppp.................
jordi
Gata am rezolvat problema............am 4 volane si o roata. big_wheel.gif Maine le incalt.....asa ca mutumesc....... special biktel.......vanzator serios, chiar daca garda R19/16v i-a luat permisul.
Multumesc de gazduire .se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.