Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: CD-PLAYER
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Imbunatatiri - Dacia Clasic
TXzamora88
AM FACUT ROST SI EU ROST PE GRASTIS DE UN CASETOFON CD - PLAYER SI DE DOUA BOXE AUTO SUNT BUNE...PROBLEMA ESTE URMATOAREA NU AM NICIUN FIR SI NICI NU STIU CE TRB SA FAC ??PARERI CEVA?
ghitza
cat timp urli la oameni pe aici nu vei primi raspunsuri desi sunt topicuri pe tema asta,tu nu iti dai seama sau nu vrei ca scrii cu litere mari?numai deschide topicuri aiurea ,ca sunt deja cu problema ta
TXzamora88
QUOTE(ghitza @ 13 Nov 2010, 14:46)
cat timp urli la oameni pe aici nu vei primi raspunsuri desi sunt topicuri pe tema asta,tu nu iti dai seama sau nu vrei ca scrii cu litere mari?numai deschide topicuri aiurea ,ca sunt deja cu problema ta
*


nu stiam sunt nou pe forum.scuze
bygy007
pai banuiesc ca in spare are o mufa nu?

daca nu prea ai ce sa-i faci decit daca faci poze cu placa de circuit imprimat (cablaj) si imi spui ce integrat final ai pe el
TXzamora88
QUOTE(bygy007 @ 13 Nov 2010, 23:41)
pai banuiesc ca in spare are o mufa nu?

daca nu prea ai ce sa-i faci decit daca faci poze cu placa de circuit imprimat (cablaj) si imi spui ce integrat final ai pe el
*


ok am sa revin cu poze si cu informatii
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.