Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Votati producatorul favorit
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Umfrider
CLICK PENTRU A VOTA


http://www.daciaclub.ro
ady77
La revedere, drum bun.
corbex
bash.gif Te-am votat, na !
Umfrider
nu este vorba de a ma vota pe mine e vorba pentru a vota producatorul de masini favorit
corbex
Daca-l votez imi da o inghetata? Apasatul pe mouse e gratis, asa cum sint masinile producatorului?
Umfrider
cu toate ca eu am intrat doar pentru a avantaja dacia , un loc unde pot gasi posibili utilizatori ce vor sa voteze , se pare ca nu am fost primit asa cum ma asteptam ...... ma refer la domnu ady
corbex
Dacia are 4 coa...roate? Ce are in plus?
O sa ai tu in minus acces pe forum, fiind putin interzisa solicitarea de voturi, indiferent in defavorea cui.
Umfrider
nu era un vot in favoare cuiva era un vot pentru a demonstra ca dacia este un producator destul de puternic pentru romania
afh
ce tāmpenie...
ady77
QUOTE(Umfrider @ 14 Nov 2010, 19:06)
cu toate ca eu am intrat doar pentru a avantaja dacia , un loc unde pot gasi posibili utilizatori ce vor sa voteze , se pare ca nu am fost primit asa cum ma asteptam ...... ma refer la domnu ady
*


Eu nu am nicio problema cu tine, dar moderatorii s-ar putea sa aiba:
http://www.daciaclub.ro/index.php?act=announce&f=9&id=11
Umfrider
oricum observ ca aici este cu totu o alta mentalitate decat pe clubseat acolo am fost primit cum se cuvine chiar daca nu am seat .... acolo toata lumea este unita ca o familie si nu exista acele reguli nu posta linkuri ca iei ban
acolo daca ai o problema de exemplu ai ramas pe autostrada in pana si scri pe forum (de pe un telefon mobil sau ceva de genu) nu exista sa nu iti raspunda cineva in 5 minute ca vine sa te ajute ...... daca pe marginea drumului este o masina cu sticker clubseat si are probleme si trece cineva din club pe acolo nu trece fara sa ofere ajutor ...
os
Da. "Acolo" nu-i "aici", asa ca fii amabil si plimba-ti click-urile "acolo". Ca sa te ajut in decizie, o sa-ti blochez contul.


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.