Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Topic sters la anunturi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
YRX
Am postat si eu un topic pentru un atelier la anunturi.
Am incercat sa respect toate regulile sectiunii respective,era pentru domeniul auto, nu am pus link, doar contacte, nu am facut up-uri si cu toate astea a fost sters prompt.
As putea sa stiu si eu de ce? Poate il pot corecta cumva sa corespunda.
cmandrei
Intreb si eu fara nici o urma de rautate. L-ai cautat si nu l-ai gasit in nici o alta arie ?

Defapt hai sa facem altfel ... e aici http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=197534 ... sa zicem ca l-ai cautat numai pe daciaclub si nu l-ai gasit acolo. E ok ?
YRX
Topicul meu?
Nu l-am gasit, nu imi apare nici la "my topics" in profil.

LE: Ok, n-am stiut ca apare pe reno.ro. Eu l-am postat pe DC si nu l-am mai vazut. Totusi, n-ar putea aparea pe daciaclub ?
bucatzel
Daca te duci pe reno.ro, la profilul tau o sa vezi alte topicuri decat pe dc.

@cmandrei, asta nu-i totusi ceva bug pe aici, ca vad ca topicul e pus la diverse, Asta nu-i arie comuna?
cmandrei
Practic nu e bug pentru ca nu toate ariile sunt comune.
Eu accesand reno.ro l-am gasit la anunturi si avand in vedere faptul ca nu respecta regulamentul de acolo ar fi trebuit sa-l sterg, dar am incercat sa gasesc o utilitate - cred ca am gasit-o si atunci am zis sa-l mut la Diverse, dar recunosc ca nu m-am gandit ca putea fi pus de pe daciaclub. Sorry,

YRX ... avand in vedere ca este o informatie ce poate fi utila mai multor persoane cred ca ar fi interesant sa mai faci unul la Diverse pe daciaclub. Desi atunci nu ar fi ok daca citim regulamentul general.

Are altcineva vreo idee ?
b76bgaarh
la serviceuri?
YRX
N-am vrut sa se considere reclama pe ariile tehnice, de aia l-am postat la anunturi.
Initial m-am gandit sa postez la aria service-urilor, dar acolo este numai despre cele autorizate Dacia (ma rog, pe DC).
bucatzel
QUOTE(cmandrei @ 15 Nov 2010, 17:12)
YRX ... avand in vedere ca este o informatie ce poate fi utila mai multor persoane cred ca ar fi interesant sa mai faci unul la Diverse pe daciaclub. Desi atunci nu ar fi ok daca citim regulamentul general.

Are altcineva vreo idee ?
*



Eu am doar o contra-idee in momentul de fata.

Nu cafenea!
cmandrei
Clar asta ... nici nu m-am gandit.
Totusi as vota pentru inca un topic la Diverse pe daciaclub smile.gif
Victoras2001
Fa-ma sa inteleg. Pe tine personal nu te lasa regulamentul DC sa deschizi un topic identic pe DC? Ca io alta problema nu vad.
IRONICK
O sectiune cu anunturi care ajute cu adevarat este binevenita. Nu neaparat pentru reclama, cat pentru ajutor. De anunturi clasice este satula toata lumea, dar de unele in care sa gasesti "exotice", mai rar.
cmandrei
Pe cine intrebi ? ... ca nu eu l-am deschis.

regulament: 2.j) Nu este permisa postarea unui mesaj in mai multe sectiuni cu scopul de a atrage o atentie sporita.
Victoras2001
Pe tine te intreb. Ai vrut idei, ti-am dat una.
Daca el ar incalca regulamentul, posteaza tu. Astfel eviti si incalcarea regulamentului, faci si un bine. Ca doar omul a specificat clar ca nu-si face reclama ci vrea sa ajute. Ajuta-l sa ajute. wink.gif
YRX
Nu ma doare mana sa-l mai scriu si pe DC, doar sa stiu ca-i in regula asa.
cmandrei
Ok, daca asa vrea Victoras2001 tongue.gif atunci asa sa fie.
Scrie-l si in Diverse la daciaclub si totul e ok smile.gif
YRX
Gata, l-am postat.

http://www.daciaclub.ro/Prelucrari-mecanic...ti-t197583.html

Multumesc cmandrei pentru ajutor si celorlalti pentru idei biggrin.gif
l@u
aplauze.gif aplauze.gif aplauze.gif
klaus
atunci se inchide aici
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.