Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Antifurt pentru usi de logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
vopsitoru
Antifurt pentru marca dacia logan solenza supernova se monteaza doar masinilor cu inchidere centralizata pentru ca se inlocuieste cu butucu setul este compus din minim 2 antifurturi
Pret set 150 ron
Motorola
Si ce fac astea? sad.gif
sharkky
A spus destul de clar vanzatorul: "se inlocuieste cu butucu" ...
Lostboy
Dacă pierd cheia cu telecomandă, cum reușesc să intru în mașină? (cealaltă cheie nu are butoane)
ms
vopsitoru
inlocuieste butucu pentru a evita distrugerea si si spartu masini daca ai observat butucu de usa este prin intri tabla foarte prost conceputa se poate smulge foarte usor si se poate deschide masina , daca montezi antifurt nu are cum sa ikl smulga pentru ca este prins prin interior cu o piulita si nu se poate prinde nici cu moxu sau cu ce mai stiu eu ce pentru ca forma lui a fost conceputa sa nu poat fi prins sa fie smuls

18 Nov 2010, 18:14:
daca pierzi cheia folosesti telecomanda de la alarma

18 Nov 2010, 21:50:
singura varianta este sa scoti suruburile de la bancheta din spate iar daca pierzi cheia intri prin porbagaj ridici bancheta si deschizi usa
P-A-C-O
15 RON/set mi se pare un pret corect.... de unde esti?
PS: m-ar interesa si pe mine 3 seturi happy.gif cum procedam?
vopsitoru
Pret set 150 ron Logan_Stepway

ATENTIE LA REGULAMENTUL ACESTEI SECTIUNI
bleunightdanger
un pret actual pentru antifurturi? ms
dbalaban
as fi si eu interesat. De montaj te ocupi?
mariuscond
Ofer 50 ron pe 3 buc. (1,5 seturi) si sa fie fara "bombeu", adica plate (ca o moneda)!
62005
Vreau sa cumpar un set. Cum ne putem intalni?
adyprico
salut mai ai antifurturi
andrewpaul95
Mai sunt de vânzare?
Dom Vasi
inainte de postul tau .. ultimul post este cu 11 ani in urma .. sper ca nu astepti raspuns rapid smile.gif

ca sa nu mai vorbesc ca userul a intrat ultima data pe forum acum 10 ani ....
https://www.reno.ro/index.php?showuser=51965
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.