Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: problema camera web
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
danxkc
salut am o camera wenb emtec 100 k si nu mai gasesc cd-ul de instalare daca ma poate ajuta cineva sa o instalez am descarcat drivere pentru ea da nu merge
kum
aisalut nu cred ca te poate ajuta cineva pentru ca nimeni nu intelege ce vrei sa scrii limba romana cuprinde propozitii si fraze propozitiile incep cu majuscula si se termina cu unul din semnele de punctuatie cunoscute sau necunoscute frazele cuprind mai multe propozitii si deasemeni incep cu litera mare
Markos
salut cesistem deoperare te intereseaza poate rezolvam cumva daca nezici numai bine
kum
uitema ca sa gasit cineva care chiar intelege ce scrie ala micu bravo ma si mai iesi grec pedeasupra felicitari recomand
ady77
cesuntetimairaicamiemi-efoarteclarceavrutsazica.
pastrama
salut incearca sa pui camera la calculator adica sa bagi firu ala de la camera intro gaura din calculator usebei zice si abia dupaia pune drasiverele care leai luat
ady77
dacatotnumergeda-ipmlui driverx rolleyes.gif
Markos
emtec e scule, nusepoate snu mearga.
pastrama
baboulecandvorbestianalfabetnumai folosicratimacaastianustieceiaia

mesajuepentruadydasabagatgrecuintrenoi
ady77
scuzedarnumampututabtine


psamreusitacumsascriufaracratima icon_mrgreen.gif
argon
Cat dai atata face, ia o camera macar de 300k si o sa mearga.
kum
uite si la cocalaru' asta nici nu stie sa scrie da se baga in seama cu sfaturule lui huo ma pune mana si dute la scoala o sa inveti si tu siai sa ajungi cineva
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.