Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: topic sters
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
crysti_dcm
sad.gif incerc de mai bine de o ora sa gasesc anutul pe bursa cu anuntul meu ,,vand renault laguna 2004'' dar nu il gasesc .am gresit cu ceva daca da imi cer scuze .( sunt mai nou pe aici si nu prea ma pricep rolleyes.gif )
Fratzica
Ca in cazul tuturor celorlalte topicuri deschise pe aceeasi tema ca cea expusa de tine, topicul a fost sters pt up mai devreme de 24 h. Recomand citirea din scoarta in scoarta a regulamentului.
b76bgaarh
fratzica cred ca e sters ca nu a mai postat de pe 31 august.....
cmandrei
Nu e sters e mutat "la loc sigur" si inchis din cauza de nepostare. Doriti sa il "reactivati" ?
klaus
Initiatorul a mai avut si alt topic in care a zis:
QUOTE(crysti_dcm @ 21 Nov 2010, 21:56)
biggrin.gif UP!

<span class='edit'>22 Nov 2010, 20:44:</span>
up!

Deci up mai repede de 24 ore.
Din acest motiv -> topic sters (de altfel are si in warn logata actiunea, daca o citea intelegea inainte de a deschide un topic la administrative.
Pentru a evita reluarea discutiilor sterile despre cat de rau e regulamentul, despre cat de lipsiti de intelegere sunt moderatorii ca aplica regulamentul etc, sau in cazul in care aceste discutii nu ar fi aparut, pentru motivul ca problema e lamurita, aici se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.