Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: serie motor
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
yooyoo
salut!
tocmai am cumparat o DSN si am facut programare pt. identificare la RAR. stie cineva unde anume e stantata seria motorului (pentru propria-mi curiozitate)? unsure.gif
multumiri!
SERGIULICA04FUX
pe blocul motor, pe langa evacuare cam pe la mijlocul motorului,cum te uiti la motor vezi galeria de evacuare si in dreapta galeriei.
boditza
s-o si stergi de acasa ca daca e murdara te pun aia acolo sa o stergi tongue.gif... asa sunt ei mai nesimtiti
Ampt
Atasez doua poze ca sa-ti fie mai usor sa o vizualizezi ! smile.gif
yooyoo
Salutari si multumiri pt. lamuririle referitoare la seria motorului DSN.
As vrea sa aflu daca stie cineva de unde pot cumpara tablite cu logo-ul DACIA si eventual si cu SUPERnova. Sau, eventual stickere (cu toate ca nu-mi prea plac).
Si daca nu sunt prea pisalog, poate stie cineva niste locuri in Piatra-Neamt unde as putea gasi asa ceva. Pt mine chiar conteaza inscrisurile de pe masini referitoare la producator si marca.
Maskatu
Incearca la magazinele de piese auto. Cand vrei sa raspunzi intr-un topic apasa "add reply" nu "new topic"!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.