Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] JENTI ALIAJ 15', 4 PREZOANE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
electro1983
URGENT!!!!! VAND SET 4 JANTE ORIGINALE OPEL, 4 PREZOANE, 6J X 15'...SE POTRIVESC PE MAI MULTE MARCI DE AUTO...

CONTACT: LOC. ORASTIE, JUD. HUNEDOARA
TEL: 0762.286.618 SAU 0745.492.236
EMAIL: ELECTRO1983@YAHOO.COM

EVENTUAL SCHIMB CU SET JANTE TABLA PE 15', CU ACELEASI CARACTERISTICI + DIFERENTA...


PRET: 150 EURO FIX

P.S. NU TRIMIT IN TARA...

[attachmentid=1627675743] [attachmentid=1627675744]
UltraDrive
Asteapta tu pana le vinzi in Orastie.
No offence dar mai bine puneai un anunt in geamul primariei, garantat aveai succes mai mare.
Pentru a-mi sustine afirmatia incearca sa sa imi raspunzi la urmatoarea intrebare :
Cate persoane din Orastie au Opel ( ca doar nu crezi ca isi va pune cineva geanta de Opel pe Reanult, da-o dracu, avem si noi mandria noastra smile.gif ) iar din posesorii de opel care stiu sa folosesca netul se uita pe forumul Reanult sa vanda/cumpere genti?
Raspunsul e simplu : 1
Glumeam, ia-o ca pe un up.
Si serios: ti-ai scazut enorm sansele de a vinde cu acel "P.S."
electro1983
QUOTE(UltraDrive @ 26 Nov 2010, 18:55)
Asteapta tu pana le vinzi in Orastie.
No offence dar mai bine puneai un anunt in geamul primariei, garantat aveai succes mai mare.
Pentru a-mi sustine afirmatia incearca sa sa imi raspunzi la urmatoarea intrebare :
Cate persoane din Orastie au Opel ( ca doar nu crezi ca isi va pune cineva geanta de Opel pe Reanult, da-o dracu, avem si noi mandria noastra smile.gif ) iar  din posesorii de opel care stiu sa folosesca netul se uita pe forumul Reanult sa vanda/cumpere genti?
Raspunsul e simplu : 1
Glumeam, ia-o ca pe un up.
Si serios: ti-ai scazut enorm sansele de a vinde cu acel "P.S."
*



nu zic ca nu ai dreptate in ceea ce zici, doar ca....oferta e deschisa si pt cei care traverseaza Orastia din diferite motive, sau pt orasele vecine....

in plus, "P.S." e pus cu un sens logic....in Orastie nu stiu sa fie sediu de firma cu curierat rapid...sad.gif

ms oricum pt up!:P
electro1983
up!...valabil...
electro1983
6 mil, pret fix...urgent!...sau schimb cu jenti tabla, pe 15', cu aceleasi caracteristici + diferenta....
electro1983
up! valabil...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.