Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 6 jante de tabla 14"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
iulianu00
Vand o pereche (4 jante) de tabla, de renault laguna 1 Ph1, pe 14". Distanta intre prezoane 4x100, J si ET trebuie sa ma duc sa ma uit, nu-l stiu.

Pret 150 lei (cu sau fara cauciucuri, 3 cauciucuri sunt uzate, unul este mai bun)


Vand doua jante de tabla pe 14", de audi 100. Nu stiu ce distanta e intre prezoane, ori 4x100 ori 4x108. Pret 50 ron amandoua.


Contact 0769078506
Iulikk
Afla dimensiunile la jantele de renault, te rog. 04.gif . Ma cam intereseaza.
iulianu00
Momentan poze doar cu doua din cele patru jante de laguna, pentru ca doua sunt la un amic pe masina. Sunt in aceiasi stare.

Marimi nu stiu, nu scrie nimic pe ele, dar sunt originale de Laguna 1 ph1. Cauciucurile sunt 185/65/14.


Cred ca sunt 6 sau 6.5 j si et 58.
iulianu00
Up...
CostiFrt
Salut
Merg pe renault clio??
Ultimul pret si tel. tau. Multumesc.
iulianu00
Nu sti daca merg, dar ma gandesc ca merg, fiind din gama renault. Stiu ca jantele de pe clio se potrivesc pe laguna (ma refer la grosimea butucului). Nu le dau mai putin de atat (150 ron) pentru ca ies prea mult in pierdere. Am dat 150 ron pe ele + 45 ron transportul prin curier (cel de la care le-am luat n-a vrut sa le puna la posta) + inca 50 ron benzina pana la cel mai apropiat sediu fan courier (eu n-am sediu la mine in oras).

Nr. tel este si mai sus, dar poftim 0769078506.
bercenaru
poate ne spui si noua de unde esti .ca sa stim daca facem treaba sau nu .
iulianu00
Dupa cum am mai spus, nr. de contact 0769078506. Daca erai interesat puteai sa dai un telefon. Sunt din Oravita, Judetul Caras-Severin. Ca sa fie transportul mai ieftin pot sa le pun prin posta. wink.gif


Am vorbit cu cineva care are Clio si mi-a zis ca merg jantele de pe Laguna pe Clio.
bercenaru
nu stiam ca te vei ofensa ca te-am intrebat de unde esti!
vad ca ai ceva timp pe aici si totusi nu ai reusit sa te inveti sa te prezinti.este mai simplu sa pui la semnatura locatia ta decat sa faci comentarii aiurea.
daca stiam de unde esti de la inceput ,nu mai stateam sa pierd vremea ,simplu. bafta
iulianu00
Nu m-am ofensat, nici pe departe, ma bucur ca mi-a atras cineva atentia despre locatie, dar poate nu am atata vreme sa intru asa de mult pe forum, de aceea am dat ca modalitate de contact telefonul.

Tu esti cel care face comentarii aiurea (off-topicuri), eu ti-am raspuns la intrebare si am repetat modalitatea de contact. wink.gif PUNCT

M-a deranjat modalitatea ta de a intreba, de-aia am raspuns poate mai "ofensat", cum ti s-a parut tie. Anyway thanks for the free UP.

Toti cei care intr-adevar au fost interesati de jante, nu sa se afle in treaba, au sunat si am discutat la telefon, nu au folosit threadul pe post de chat.

O seara placuta.

<span class='edit'>9 Dec 2010, 21:26:</span>
Multumesc, se poate inchide.
iulianu00
Au fost vandute si ultimele doua jante de Laguna 1, chiar pe un renault symbol. (deci se potriveau).

Raman valabile doar cele de audi 100.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.