Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dezmembrez Renault Megane si Scenic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sergiup
1. Renault Megane, combi, 2001, 1.9 dti, 59kw, 80cp, 115951 km, clima, geamuri electrice fata, nerulat in tara.

2. Renault Scenic rt 1.6e, 1998, 66kw, 90cp, geamuri electrice fata, oglinzi electrice, 2 trape, carlig remorcare, jenti al 14" cu cauciucuri vara, import germania luna noiembrie 2010, nerulat in Romania, neavariata.

0766580964
georgel_28
sall,pune si u poza cu ceasurile d bord la megane,au CB?la c pret sunt?
sergiup
din cate imi aduc eu aminte au.
Iti fac poze maine pe lumina si ti le postez.

Pret 200 lei.
georgel_28
ok,astept maine pozele!si sa fie aprinse k sa vad caracterele de pe display si km!
numai bn!
sergiup
salut,

astea sunt ceasurile
georgel_28
sall,astea nu au computer de bord!
sergiup
da stiu si eu, dar ti-am pus poza sa nu spui ca sunt nesimtit si in plus ramane pentru alte persoane interesate.
espacern
Salut!
Caut un rulou(placa din spate)care vine si acopera port-bagajul la Megane Break.
Daca ai piesa te rog un pret..
Numai bine!
sergiup
salut,

Am piesa solicitata in stare foarte buna, 150 lei sau eventual suna-ma la 0766580964 sa discutam.

stima
espacern
Cum arata?
Este ca cea din poza?
Poti sa pui o poza cu alt tau?
De unde esti?
Am incerc sa te sun.
Numai bine!
sergiup
salut,

am avut tel inchis cateva minute ca s-a descarcat bateria.
DGG
sal amortizoarele de la haion cu tot cu suruburile din haion si caroserie si un pret mersi
sergiup
salut,

70 lei ambele. In privinta suruburilor nu-ti cer nimic in condititiile in care le mai am.

Maine iti dau raspuns sigur.

P.S. La Scenic nu mai am telescoapele.
Stima
georgel_28
salut,ceasurile de la scenic au computer de bord?mi se pare k se potrivesc si la megane!
sergiup
salut,

nu au computer de bord si nici nu se potrivesc la megane, motorizarea la Scenic este de 1.6, poate se potrivesc de la modelul de scenic dupa 10.1999 si motorizare identica.

stima
DGG
nu conteaza de la care este sa aiba maxim 45 cm deschise si suruburile caci fara ele nu am ce face cu amortizoarele numai bine
sergiup

DGG am si suruburile, daca le doresti ma anunti.

stima
fiul
Salut. Joja ulei(cea galbena din plastic) de la Meg. 1.9dti. Este? Un pret te rog si cum pot intra in posesia ei? Multumesc. Spor la vanzare.
DGG
da le vreau cum facem sa ne intalnim sau lasa un nr de telefon
sergiup
am joja, io stiu vreo 50 lei. Ma suni si stabilim cum ajunge la tine. In principiu cu o firma de curierat rapid.

numai bine
DGG
am primit coletul de la tine dar telescoapele nu au sigurantele din capete si sare nuca din telescop
chitsro
ma intereseaza capacul de la contraaripa stanga , cel prin care se schimba becul
sergiup
QUOTE(DGG @ 8 Dec 2010, 14:17)
am primit coletul de la tine dar telescoapele nu au sigurantele din capete si sare nuca din telescop
*



nuca sare pentru ca nu sunt sigurante, nu e o problema ca nu sunt, desi ma mir, i-am spus baiatului sa impacheteze totul... iti trimit maine un set cu posta.Trimite-mi un sms cu nr tau.



<span class='edit'>8 Dec 2010, 22:17:</span>
QUOTE(chitsro @ 8 Dec 2010, 15:47)
ma intereseaza capacul de la contraaripa stanga , cel prin care se schimba becul
*




fa-mi o poza sa vad despre ce vorbesti ca sincer nu stiu despre ce capac e vorba.mersi de intelegere. Si spune-mi de la ce masina, Megane sau Scenic?
DGG
0762014719
sergiup
up
dante_x
ai cumva o unitate de control a vitezei pentru aeroterma cu 6 trepte (la cele cu AC) , atasez niste poze tot de pe forum... m-ar interesa daca as putea face rost si de conectorul ce intra in unitate cu fire de cativa centimetri.....
sergiup
salut,

nu am numai pentru 4 viteze
jas2
Salut,haionul de la scenic(complet) cat ma costa ?
sergiup
salut,

hayon scenic complect 150 euro (inclusiv fiecare plastic ce se afla montat pe hayon), eventual suna-ma la 0766580964.
b06fcn
Bara fata de la Megane este un stare buna? Are bandourile separate sau turnate? O poza ar fi utila, merci
meryn89
radio cd playeru original de megane il ai?
sergiup
salut,

radio cd-ul nu mai este.
pentru bara fata am trimis mail cu pozele.
sergiup
up
alexutz23
spoiler fata la megane mai este? e break parca nu ?
sergiup

masina este break. mai este bara fata.
alexutz23
Este original ? Poti atasa poze , te rog? Eventual si pretul. Multumesc.
sergiup
da, este originala.
pretul este de 300 lei complecta, cum se vede in poze
sergiup
alexutz23 - nu iti pot raspunde pe privat. Nu mai este bandoul de pe hayon.
alexutz23
Auu, multumesc frumos oricum.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.