Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
leobmi
QUOTE
VAND
LAGUNA 3 , 07/2008 , 2.0 , 140 CP , BENZINA, 13.800 KM , UN SINGUR PROPRIETAR , MASINA DE GARAJ , MODEL EXPRESSION.
PRET 12.500 EURO[QUOTE]
CRY 79
Asa repede te-ai plictisit de ea?
leobmi
Din pacate nu m-am plictisit dar situatia o impune .
As pastra-o dar nu mi-o permit poate m-ai tarziu, m-ai am un megane si un clio deci Renault este marca mea preferata.

CRY 79
Poze!
leobmi
acum, incerc sa le incarc
g_dani
Din păcate gramatica limbii române a fost opțională pentru unii..
leobmi
apropo de gramatica , poate am facut ceva greseli , asta e , nu toti suntem perfecti , ar fi prea plictisitor!

vin pozele
bonk
da... din pacate noi romanii ne credem ce mai destepti oameni de pe planeta si in fiecare zi trebuie sa-i corectam pe altii wink.gif dry.gif in loc sa ne vedem de treburile noastre ... NU-I ASA CA-I ASA ?

bafta la vanzare
leobmi
[attachmentid=1627680316] [attachmentid=1627680318] [attachmentid=1627680319] [attachmentid=1627680337]

4. Initiatorul topicului are dreptul sa foloseasca UP-uri O DATA in decursul a 24 de ore.

Citeste si respecta regulamentul!
Simy
mai are garantie?
unde o pot vedea?
ai si carte service?
e cumparata de noua din romania sau adusa de afara?
leobmi
este cumparata de la autocobalcescu are toate documentele , poate fi vazuta in Bucuresti , de principiu stabilim un puct de intalnire .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.