Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: magazine piese dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Ivdanyel
Salut,

Imi puteti spune nume de distribuitori sau magazine care comercializeaza piese de Supernova,am sunat la Autonet,Unix Auto,Auto Total si ei nu comercializeaza piese de Supernova

Multumesc
RomeoNica71
Darex,Fetcom,din Suceava
Maskatu
In primul rand complecteaza LOCATIA la profil. Degeaba iti dau colegii idei, precum romeo, cu magazine din Suceava, daca tu esti de la Cuca Macaii. wacko.gif

In al doilea rand mari distribuitori ce comercializeaza piese originale nu prea exista. Astia enumerati de tine se ocupa doar cu piese compatibile. Cu originale se ocupa mai mult service-urile dacia si magazinele mici sau mari de piese auto care sunt niste simple srl-uri, ce cumpara de la fabrica piese si le dau mai departe cu adaos.

Daca esti din bucuresti gasesti piese la mai toate magazinele de piese, si daca nu esti foarte pretentios poti sa gasesti piese originale la preturi bune, chiar negociabile, chiar si in targ. Eu mi-am luat mereu piese din vitan de la persoane recomandate si nu am avut niciodata probleme, ce am platit aia am primit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.