Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cumpar piese NOVA GT
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Dacia Nova
panaiteiancu
Cumpar urgent proiector dreapta complet si bandou plastic negru interior usa sofer cel in care se afla butonul de blocare usa din interior. Preferabil din Bucuresti, altfel mai mult costa posta decat marfa.
x.fun
te referi la acea bucata de plastic care se prinde de acel cheder la geam si prin care trece siguranta de la portiera?
panaiteiancu
da, tine si chederul interior si in el intra si surubul de sus dela cotiera.
x.fun
le am..dar le dau la set...
panaiteiancu
nu inteleg, ce dai la set si cat costa un set?
mcr_razvy
sall am eu bandoul din plastic de la sofer, maine sa iti pun o poza cu el
panaiteiancu
mcr-razvy- nu cumva ai si proiectorul? Astept poza si spune si pretul daca se poate. Multumesc.
mcr_razvy
imi pare rau frate nu am proiector ca eu am pus pe nova mea alte fete de portiere de la un super nova si mi-au ramas astea uite si poza si pretul acum nu stiu cu cat se da dar sa zicem un 20 de lei e bine?
si eu am facut la amandoua stanga fata si stanga spate ca cea din dreapta fata e terminata
panaiteiancu
Da, e OK cu toate ca mai dau cel putin 10 lei la posta. Cand poti sa-l trimiti?
mcr_razvy
nu pot sa iti dau PM ca cica nu am destule posturi si nu ma lasa sa trimit deci daca vrei dami add pe mess exact ca aici si vb si til pot trimite cred ca marti ca maine si luni posta nu lucreaza stima
panaiteiancu
E bine si marti, vorbim pe mail panaiteiancu@yahoo.com .Am cumparat proiector, abia am gasit de dreapta, de stanga erau o gramada.
panaiteiancu
ramane de actualitate , cumpar bandou usa nova!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.