Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: my sandero
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Imbunatatiri - Dacia Sandero
cezar_baja
bine v-am gasit. sa va prezint masinuta mea.e un sandero laureate 1.6 cu mici imbunatatiri: muzica, o a 2a plafoniera, folie ,pleoape fibra si niste jante KM pe 16. si 2 poze (mai multe nu am deocamdata)[attachmentid=1627684311] [attachmentid=1627684312]
bobo77
Dar AC are... ce versiune este?
Iulikk
Laureate fara proiectoare?
cezar_baja
sau nu e laureate biggrin.gif e fara ac, are servo
metrix4you
se vezi ce frumos o sa se barcuiasca polita spate de la boxe smile.gif , si pe urma o sa inceapa sa zdrangane ... tot tacamul
AR-18-MOS
In locul subufărelor ălea care zdranganesc tabla, mai bine ti-ai fi luat A/C.
eXtenSion
Asta e culmea... Daca a avut bani de subwooferele acelea + amplificator etc e clar ca ar fi avut bani si de AC. Iar daca nu vrea AC, asta e.

In loc de galben trebuia sa iti iei rosu. Chiar daca tu preferi galben, mie imi place rosu! Asa ca, pe banii tai, de ce sa nu iei rosu?!
romaro
frumoasa masinuta.am si eu intrebare:ce putere are amplificatorul?ce marca e?cum s-a comportat pana acum?
bobo77
@eXtenSion tu stii la ce batea lumea apropo dar ai sucit-o tongue.gif
cezar_baja
este macZ4100 2x230w in punte 4ohm si are aproape 1 an. merge bine si tind sa cred ca are puterea asta.pioneer-urile mele au 350 w buca biggrin.gif dar da bine in ele. am avut un JBL inainte mai slabut pe care l-am pus pe boxele din spate
FLP
Dar Sandero-ul este sau nu Laureate?

Din poze nu prea pare....
cezar_baja
este a 2 a versiune .are servo nu are AC
GABONE77
Pneuri de iarna ai?
yhattori
am vazut ca i-ai pus pleoape; gene nu pui? dau un efect deosebit, exista si liner pentru machiaj, poti sao faci foarte fumoasa!
GL 01 NJL
Frumos sandero-ul tau,facut cu gust wink.gif Atat as pune la o masina wink.gif
211CFL
ar arata foarte bine daca ai cobora garda un pic.subwooferu e marfa rau ! wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.