Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: CAUTĂ UN COMUTATOR STICLĂ IMPULSURI ELECTRICE
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Piese auto - Dacia Sandero
patoche

(English Version)

Hello and Happy New Year 2011.

I'm French and I have a Duster.

I am looking for a switch for controlling electric window lifts pulse to Logan new version or Sandero.

This function exists on the original Sandero Lauréate Belgians but is not available in France.

I must change the control switch for power windows driver model that equips cars Belgians.

Is what you can find information about it.

if you can have it in Romania, is it possible to give me the reference part and also provide me.

For payment there will always be a solution.

Regards.

Patrick





Bună ziua și Happy New Year 2011.

Eu sunt franceză etje este în căutarea mea Duster comutator puls de sticlă electrice Sandero sau Logan noua versiune

De Belgia, acest buton este montat pe Sandero originale și laureat Logan, dar nu pentru versiunea franceză.

Dacă cineva poate să-mi dai informații, eu vă mulțumesc în avans.

Și, dacă este posibil pentru mine să-mi dea al transportului maritim în Franța?

Ar trebui să fie posibil de a găsi un mijloc de plată (posta, PayPal, etc...)

Vă mulțumim anticipat pentru răspunsurile.

Patrick.
C@talin
i'm in love wub.gif gata
bygy007
poate butoane impuls geam blush.gif
paul_damian
Stie cineva destula franceza sa-i spuna omului sa scrie in franceza sau engleza, si sa-l lase naibii de google translate? Ar avea mai mari sanse sa capete un raspuns.
psychoo
oanadenisa iti multumesc pentru reclama facuta la topicul meu de la bursa dar dupa cum poti vedea in ultimul post din data de 14 august 2010 nu ma mai ocup cu acele montaje.

La multi ani!
marksman
Salut,

Pour la Roumanie, y a plus la fonction impulse.
Il y avait sur ce forum des gens qui ont fait des modules qui gerent la fonctionnement avec impulse. Si tu regarde la section Tips & tricks l'utilisateur psychoo a fait publique les schemas et le code de son module. J'ai trouve le lien: http://www.daciaclub.ro/Buton-cu-impuls-pe...ce-t195756.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.