Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Am nevoie de putin ajutor
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
dcn
Va salut.
AM nevoie pentru o masina tip CNC de o baterie de acumulatori. Bateria originala este compusa din 3 acumulatori. Pe folia in care sunt ambalati acumulatorii sunt scrise valorile: 3.6 V si 4 Ah.
Va rog sa-mi spuneti, daca puteti, unde as putea gasi in cel mai scurt timp.
Multumesc!
Marty
Mergi la Germanos, au tot felul de minuni. Stiu ca la un moment dat iti si faceau punti de acumulatori daca vroiai.
(raspuns rapid)
corbex
Germanos se lauda ca ce n-au ei, nu exista !
(Raspuns putin mai lent).
dcn
O sa incerc. Mersi de raspunsuri, mai rapide sau mai lente.
Marty
Cu placere!
(raspuns rapid)
b76bgaarh
ia legatura cu userul fratzica, la un moment dat vindea cnc sau le facea service... nu mai stiu sigur
sorin1983
gp batteries
dizzy
In Bucuresti pe strada Maica Domnului exista niste magazine cu diverse piese electronice, inclusiv acumulatori.
dcn
Eu sunt din Pitesti. Am trimis mail la GP batteries. Astept raspuns.
Multumesc mult pentru indrumari.
GIC
La fabrica pt backup la PLC-uri se cumpara acumulatori de la Siemens. Nu stiu caracteristicile dar poate gasesti ceva la vreun dealer Siemens.
bygy007
banuiesc ca era modelul asta , merg facute daca ai pune o poza cu el te-as indruma ce sa iei , ca idee poti lua acumulatori separati si lipi intre ei operatie pe care o poti face si tu ca idee unul de 1,2 si 5Ah http://www.outdoor-adventure.ro/ro/produse...D-5000-mAh.html iti trebuiesc 3
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.