Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Indatoriri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
syle
Va intreb si eu ceva pentru cine cunoaste si cine stie sa-mi raspunda ? Cand s-au facut angajarile ...s-au angajat pe un anumit post cu anumite indatoriri aprobate de catre IGSU. Este posibil ca un Inspectorat sa schimbe aceste indatoriri sau sa adauge alte indatoriri in fisa postului ? indatoriri preluate de pe alt post . Pe ce baza legala se poate face asa ceva ??? daca tot suntem asa multi si vor sa dea afara , este posibil asa ceva intr-un Inspectorat ?
DragosP
Cre' că dl colonel FC îți poate răspunde mai bine.
Marty
Intrinsec vorbind, ancorati find in sinecurile dezvoltate de-a lungul timpului si dezolati de intunericul fiintei absconse, parerea mea e ca nu stiu!
Richelieu
Ai semnat fisa postului?
syle
inca nu am semnato
corbex
Fisa postului nu e batuta in cuie, ea spune care-ti sint indatoririle la un moment dat.
Viata e o insiruire de momente.
PS Nu conteaza ca nai semnato.
neumann
Si daca e batuta in cuie, tot se poate schimba. Se cheama reorganizarea activitatii tongue.gif
Marty
Si de obicei se face prin disponibilizare.
skija
da' ce? acum au adaugat in fisa postului ca tre' sa si aprinzi focul?
Marty
Nope! Acu-i pune sa ia un Dicarbocalm la fiecare 30 de minute. wink.gif
skija
mda..sa evite arsurile... interesant...


ON: da, poate sa modifice ce vor ei, ca d-aia a iesit Base rege... si daca nu-ti convine, te reprofilezi...

cam asa merge treaba....
corbex
Modificarea fisei postului a fost posibila in toate timpurile. Nu te angajezi cu nist sarcini si mori cu ele.
bion
Unele ajung la termen altele sunt avortate. Depande de cine traseaza sarcina icon_mrgreen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.