Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Laguna 2 2002
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
cippy
Cum zice si titlul dezmembrez laguna 2. Motorul s-a dat, in rest masina e completa. Revin maine cu poze. Preturi negociabile.

Am revenit cu pozele promise
[attachmentid=1627687111] [attachmentid=1627687112] [attachmentid=1627687113] [attachmentid=1627687114] [attachmentid=1627687115] [attachmentid=1627687116]

11 Jan 2011, 12:37:
up
b06fcn
Salut, ma intereseaza oglinda daca este electrocrom, inclusiv cablajul.
Cutia este in 5 sau 6?

Merci
gorman
Servus!
Ma intereseaza scaunele fata. Un pret pentru ele. De fapt as cumpara doar husele scaunelor fata.
sb-55-dan
Jentile?...pret, dimensiune, stare.

ms
cippy
sunt pe 17 silverstone, una are o zgarietura, pret 200 euro fara senzori , senzorii 200 ron.

pot fi contactat si pe tel 0726746389
lupascuiulian
sal vreau eu Butonul de avarii cu totul, un pret ,mai pune poze cu jantele ,daca farurile sunt xenon sunt interesat de ele,la fel pret
gorman
Scaunele fata?
gsalexandru
ce pret are eleronul?
gorman daca vrei sa pui husele pe alte scaune care au altfel de huse sa stii ca nu se potrivesc.
gorman
DE CE?
cippy
buton avarii 50 ron

11 Jan 2011, 22:53:
si eleronul 250 ron
PMG_tr
salut,
pret usa dreapta spate, fara nimic...goala; asta daca nu a fost revopsita si nu este zgariata; numai bine
cippy
@PMG_tr ai PM
aseldmi
pompa servo? are fulia prinsa in 3 suruburi pe ea? un pret te rog si o poza daca se poate cu pompa demontata(vreau sa o pun pe un renault master.......eu am laguna si e la fel poma servo ca pe master, acu nu sti udaca toate lagunele au pompa la fel
cippy
verific dimineata si dau pm

13 Jan 2011, 12:45:
@aseldmi ai pm
Geox16v
Cotiera cu consola si maneta de frana de mana cat costa?
wolf_ciprian
buton avarii mai ai ?si un pret pentru tot interiorul?
cippy
@aseldmi
pozele promise

13 Jan 2011, 22:32:
@wolf_ciprian buton avarii 50 ron, si pentru interior zi-mi mai exact de ce ai nevoie
Geox16v
Bun si cotiera?
cippy
130 ron

15 Jan 2011, 16:56:
up
Alex-DJ
Salut,
Ma intereseaza si pe mine maneta (nuca) de la schimbatorul de viteze. Arata OK?
La ce pret?
mm05rax
rampa de retur de la imjectoare?
cippy
@Alex-DJ ai pm

@mm05rax nu mai este
lupascuiulian
poti trimite pe mail/mess pozele cu janele??
scorpionul
Salut cd e ok? Se potriveste la orice laguna? Cit ? Mersi?

16 Jan 2011, 18:45:
Scuze .Acum am vazut ca mi_ai dat pm. Daca indeplineste conditia de a fi ok il iau Esti din Bucuresti?
RLaguna
Ma intereseaza far dreapta, aparatoare noroi dreapta spate si scaunu dreapta fata. Pret ptr toate si orasu din care esti.
Multumesc frumos
Alex-DJ
Salut,
Ti-am scris un mail.
Poti sa faci o poza ..doua?
cippy
@Alex-DJ & RLaguna aveti mail
the_dodita
M-ar interesa modulul ESP-ABS, senzorii din cotiera si cel de la volan + butonul de ESP ON-OFF. Un pret? Multumesc!
B-64-MVP
lampi pe usi are, in genul acesteia, poze reala si un pret daca se poate ! ! !
cippy
@B64MVP ai pm
cippy
uppp
BV-77-MKI
Salut,furtunul de la filtrul de motorina la pompa de inalte cel transparent si cu striatii il mai ai?
Multumesc
cippy
sigur e numai ca trebuie sa-l caut. iti dau pm
BV-77-MKI
OK
Mersi ,astept.
cippy
i-mi pare rau dar nu am gasit furtunul. posibil l-am dat fara sa-mi dau seama cu pompa de injectie cu tot.

23 Jan 2011, 19:30:
sus cu ea
cippy
up
cippy
sus
AREDI
Salut
Ai dat farurile ? Daca nu,un pret ,te rog .

Toate cele bune .
csiszer_robert
ceau
m-ar interesa chederul de sub usa stanga si centurile fata?
cippy
aveti pm
AREDI
Mersi pt. PM cippy . imi trebuia ambele faruri ,doar cu unul nu rezolv problema.

toate cele bune .
cippy
up
cippy
sus cu ea
Praetorian1
proiectorul ceata dreapta jos....pret?
rulment presiune din capul amortizorului? eventual si amortizor?............pret?
astept detalii........

11 Feb 2011, 09:50:
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif esti?
cippy
@Praetorian1 ai pm
Praetorian1
proiectorul al lasi in 70?............
este pentru Laguna Ph1?.......
crede-ma,ca daca tu ceri 100.taxele de curierat 41 ajung mai mult decat l-asi cumpara de aicea........asa ca fii si tu ingaduitor(stiu ca e criza,nu zic nu)dar hai sa ne ajutam intre noi.....nu sa ne jecmanim..........
Multumesc de Pm......apreciez......daca le reduci pe amandoua.....poate iti iau si un amortizor(chiar imi trebuie)
Fa-mi un pret decent pt amindoua,te rog............. multumesc anticipat.
O zi buna !!!
PS..nu pot da Pm sunt nou in comunitate......
wink.gif ..daca auzi pe vreo cineva.....mai am si eu piese de la o Octavia ce mi-au mai ramas.(bloc lumini...ecu....placute frana...discuri...buces si rulmentii de presiune de pe amortizor...etc)

11 Feb 2011, 19:44:
masina din avatarul tau e Laguna ph2.....de la una identica ai proiectorul?
PITY
in legatura cu cutia de viteze pk6...ma intereseaza din ce oras esti si daca ai posibilitatea sa o montez acolo ...contra cost
oradeanu
etriere spate ai?
cippy
sorry nu mai sunt. au plecat cu puntea
cippy
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.