Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante Megane 2 pe 16'
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa
lucifer
Vand jante Megane 2 Nervastella pe 16' ,prezoane 4x100 , merg si pe logan . 5 bucati , 4 au capacelele cu sigla Renault ,a cincea e fara capacel , bonus cheita antifurt de la capacele tongue.gif . Pret 1000 lei .
dan condrea
sall. vreau eu cheia de la capace
kazuma
salut pretul este fix?
lucifer
Cheia nu o dau separat , iar pretul este negociabil !
FOC2
Salut. as fi interesat de oferta ta dar am o nelamurire: stii cumva daca se potrivesc pe ele anvelopele de logan 185/65/15?
gegeg
SALUTARE ,JNTELE AU SI SENZORII DE PRESIUNE?VINZI SI LA BUCATA?
aleksanders
QUOTE(FOC2 @ 12 Jan 2011, 13:36)
Salut. as fi interesat de oferta ta dar am o nelamurire: stii cumva daca se potrivesc pe ele anvelopele de logan 185/65/15?
*



and jante Megane 2 Nervastella pe 16'

deci nu
lucifer
Nu au senzorii de presiune , dau doar setul . Pentru mai multe detalii sau negocieri pun aici numarul de telefon al proprietarului : 0723264452 George .
kazuma
jantele au fost sparte sudate
lucifer
Cele 4 cu capacelele sunt impecabile , a cincea este un pic ciobita si cred ca ar trebui roluita . O sa il pun pe proprietar sa le stearga pe toate si sa mai faca un rand de poze .
lucifer
Schimb si cu jante de aliaj pe 15" de pe Logan sau Megane ( doar de origine ) excl.gif
CataT
Pune te rog niste poze mai detaliate cu fiecare janta in parte.
marius2606
Salut! Am vorbit mai devreme cu George, am trimis pozele si pe email dar nu stiu daca le-a primit, asa ca le pun si aici. Astept si eu poze detaliate cu fiecare janta!
Mentionez ca daca nu le-a primit sa scrie aici inca o data adresa de email poate nu am inteles-o eu bine la telefon!
lucifer
Vandute , se poate inchide , multumesc !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.