Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]FORD MONDEO 3 AN 2002 ECHIPARE FULL-OPTION
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa
DORTMUND
Marca/Model : FORD/MONDEO 3

Caroserie/numar usi :BERLINA/4

Kilometraj : 194.587

An de fabricație : 2002

Motor (cilindree, carburant, norma poluare) : 1998,MOTORINA,EURO 3

Consum (urban/extraurban/mediu in L/100km) : 9/6/7

Nivel de echipare : FULL-OPTION GHIA

Detalii nivel de echipare/dotări : CLIMATRONIC,FULL PIELE,GEAMURI ELECTRICE FATA-SPATE,COMPUTER BORD, RADIO-CD FORD ORIGINAL CU 4 BOXE,COMENZI LA VOLAN,OGLINZI ELECTRICE SI INCALZITE,ABS, ASR, ESP, LUNETA SPATE ISP,SCAUNE INCALZITE, SCAUNUL SOFERULUI ELECTRIC,XENON DIN FABRICA, SPALATOR FARURI, ALARMA SI INCHIDERE CENTRALIZATA DIN FABRICA, JENTI PE 17" MAGNEZIU ORIGINALE FORD,CAUCIUCURI gOOD yEAR VECHIME UN AN, RULAJ 11000 KM. CU ELE, BARE PORTBAGAJ PE PLAFON ORIGINALE FORD, BANCHETA SPATE FRACTIONABILA SI RABATABILA.

Detalii nivel de siguranță : 6 AIRBAGURI, ABS, ASR, ESP, ISP

Alte comentarii : MASINA A FOST RULATA AFARA PANA IN 2008, IN TARA DE ATUNCI SI UN SINGUR PROPIETAR, BINEINTELES INMATRICULATA IN ROMANIA, LUNI II FAC SI IDENTIFICAREA LA RAR SI SCOT FISCALUL TOT ATUNCI.
Pe langa dotarile masinii care o recomanda drept o excelenta masina de familie si drumuri lungi mai adaug ca a fost folosita in special in afara orasului, fiind a doua masina in familie. Acum aproximativ 4000 km, in august s-a schimbat bendixul, uleiul, filtrele si placutele, in urma cu un an s-au inlocuit toate injectoarele, s-a verificat freonul din instalatia de climatizare, s-au schimbat discurile de frana.PAna in 2008 reviziile la Ford in Venezia, dupa mai ales la serviceul Darius de pe Campia Libertatii.
Problemele pe care le are acum ar fi: radio nu mai merge, banuiesc ca are un contact sau ceva asemanator, ma duc la Darius zilele astea, un cauciuc a facut o mica galma si tot de la service mi-au spus ca in primavara sa vin sa-mi schimbe un tampon la motor.
In rest absolut totul functioneaza pe ea, accept orice test, la orice service.avand nevoie urgenta de bani nu sunt interesat de schimburi iar pretul este ABSOLUT FIX!!! Nu gasesc sa o dau,nu-i bai, rezolv eu cumva fiindca oricum ma despart greu de ea!!

Preț : 3700 EURO FIX SI NEDISCUTABIL
Numele vânzătorului :DAN ALEXANDRESCU
Telefon de contact : TRABANTUS1972@YAHOO.COM

Plec cu masina la Tg.Mures acum si poze voi face pana cel tarziu vineri.
Multumesc pentru vizionarea topicului si astept eventuali cumparatori seriosi.

O zi buna tuturor!

DORTMUND
Si iata pozele!!

Fiindca si aici si pe alte forumuri am primit mai multe propuneri de schimb, accept si o Berlina sau Supernova in stare perfecta, acte in regula si in functie de masina o diferenta de minim 2000 euro.

13 Jan 2011, 15:12:
Si alte poze!

13 Jan 2011, 17:14:
Am mai gasit cateva:

14 Jan 2011, 07:10:
In primul rand multumesc pentru interesul acordat masinii, am primit diverse variante pe privat si pentru ca raspunsul e acelasi il scriu mai bine aici: astept poze din partea celor care mi-au oferit masina+diferenta la schimb, mailul meu:

trabantus1972@yahoo.com

Dupa ce vad si eu masinile, macar in poze, ma gandesc si vedem ce si cum...
Prima optiune ramane plata cash, masina e pusa pe mai multe forumuri si doar daca nu o dau in cateva zile aleg varianta cu schimb.

Multumesc si o zi buna tuturor!

15 Jan 2011, 06:09:
O berlina clasica dupa 2000 in stare impecabila+2000 euro imi surade cel mai mult... wub.gif
DORTMUND
Masina s-a vandut ieri in Brasov. Multumesc forumului pentru gazduire! wub.gif

Numai bine tuturor!! rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.