Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Chiulasa 1.4
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Schumy2
VAND chiulasa abia facuta la Glucoza cu supape , semeringuri supape noi si chiulasa planata la pretul de 150 RON si a fost de proba pe un motor cu blocul spart.
BONUS se dau piesele din imagini. 0762895292
Schumy2
3 etrieri cu aerisitoarele bune , 3 stopuri dacia 1310 , 2 tampoane esapament , o pompa de benzina , o fulie pompa apa , 2 filtre de benzina model vechi care se pot curata , 2 bucse bascula , o cruce de volan.
Schumy2
Sunt din bucuresti nr de tel 0762895292 si pretul nu este discutabil.Transportul prin posta se plateste de catre cumparator.
Schumy2
-UP-
Schumy2
Pretul chiuloasei a scazut la 130 ron cu tot cu bonusuri.
Schumy2
UP
Schumy2
Ok 100 ron
Schumy2
up
ghitza
cat ar fi transportu pana in ARAD.m-ar interesa si poate ne mai intelegem la pret:id meu: crisan_claudiu2009
Schumy2
1.65 la posta pe kg transportul......chiuloasa singura are in jur de 10-15 kg ... Nu fac afacere din asa ceva , piesele sunt bune si le dau in ideea ca unii dintre voi au nevoie de ele ...... bafta
Schumy2
Nu are nimeni nevoie de o chiulasa foarte buna abia facut?130 ron
payty
etrierii separat cat costa?
Schumy2
Nu stiu cat sa-ti cer pe etrieri , oricum au reductie facuta la toti si pistonasele nu sunt noi si trebuiesc curatate.Preferam sa vina cineva sa-mi dea 100 ron pe toate piesele sa vina sa le ia si gata..... Pana la urma mai pun 2 jante si niste fiare care le mai am prin curte si le duc pe toate la fier vechi si poate scot 70 -80 ron si gata .....cine o sa aibe nevoie de chiuloasa buna sa cheltuie timp si bani cautand..

9 Feb 2011, 14:57:
upp

10 Feb 2011, 10:13:
UPP ,

10 Feb 2011, 10:16:
Pretul pt chiuloasa si restul maruntisurilor este de 130 ron si chiuloasa este de 1.4 garantat.
Schumy2
--upp--
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.