Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Damas
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
C@talin
&feature=player_embedded

radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

by argon
bmwh548
Daca facea si testul elanului pe la 60 kmp era finalul perfect...
argon
Era sa zic..dupa am vazut ca e by eu ph34r.gif
bucatzel
ce drac i-o facut ma de se ridica spatele pe franari, i-o indoit toba de esapament in jos?
argon
Anulat frana pe spate.
bucatzel
Mda, ca asa putea sa faca si burnouturile...

Plm, avand in vedere pozitia in masina aia, n-as avea tupeul sa fac faza aia.
vis-a-vis
Baaa, avem Damas la munca. Daca stiam ca face stoppie la franare, nu ma suiam in ea radmasa.gif
para06
Ce comica e masina radmasa.gif te duci la semafor si pui frana si se ridica masina:)))
l@u
tare de tot faza in care topaie pe ulita !!!!
BZN
Marfa masina. Eu am condus asa ceva vreo 10.000km, daca stiam ca e asa "capabila"...
Asa, m-am multumit cu coboratul treptelor. laugh.gif
Axe
Mi-a placut mult masinuta asta, daca avea un pic mai mult comfort o luam pe aia cu locuri. Motor de 700, cutia cu rapoarte scurte , multa putere insa greu trecea de 100km/h
SorinCT
De ce ar trece cineva vreodata de 100 la ora in masina aia?!
ArtVandelay
&NR=1
l@u
adrenalina &.........
BZN
Eu am prins cu el maxim 120km/h insa se cam incingea la viteza aia. laugh.gif
Pe zapada/gheata era un chin. Una pesta e alta, era o masina care-si merita banii.
l@u
ca si loganu'
Axe
Cam toata gama daewoo isi merita banii, nu stiu cine dar le-a cam dat-o la oo ! sad.gif
Ky_Cristian
Vazusem la cineva, isi facuse in spate un pat de 2 persoane si o tinea ca masina pentru excursii. La momentul acela, acum vreo 5 ani, ramasesem impresionat. Oricum, ar iesi o mini-mini-mini-minirulota excelenta din masina asta. Excelenta, luand in considerare doar pretul.
nlu
Eu o vad ca un porcusor care se bucura de libertate si topaie vesel peste tot biggrin.gif
argon
QUOTE(Axe @ 18 Jan 2011, 23:22)
Cam toata gama daewoo isi merita banii, nu stiu cine dar le-a cam dat-o la oo ! sad.gif
*



Masini fiabile, si politica de respect fata de client, adica orice se strica in garantie era schimbat fara discutii, asta a dus la pierderi, si apoi preluarea de catre GM sub amenintarea falimentului.
driverx
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

argon
Nu stiu de ce te razi si tu, e neprofitabil pentru un constructor sa faca o masian ce tine 100.000 fara sa pice nimic, si mult mai profitabil sa faca masini ce le zboara fuliile la semafor.
Axe
Corect ce spui tu, toata gama Daewoo era sus calitativ si jos ca pret ! wink.gif (fost posesor de tico si matiz)
Brabus
QUOTE(argon @ 29 Jan 2011, 12:07)
Nu stiu de ce te razi si tu, e neprofitabil pentru un constructor sa faca o masian ce tine 100.000 fara sa pice nimic, si mult mai profitabil sa faca masini ce le zboara fuliile la semafor.
*



sint convins ca omu' ride de filmuletze nu de comenturile de dupa ...
relax biggrin.gif
lucianbenu
ori ce ati spune de damas eu am condus damas si am fost foarte multumit de ea o masina simpla si fiabila pt nevoile familiei ori cind as da fordu care il am acuma pe un damas masina fara briz brizuri caut daewo damas cine are de vanzare sa ma contacteze la id mes lucianbenu cu mentiunea damas
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.