Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CLIO3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kalyyyyyy
Clio3 1.5 dci, ac manual, inchidere centralizata, geamuri electrice, computer de bord,servodirectie electrica, mp3 player, abs, cauciucuri noi pe fata(allseason) si aproape noi pe spate(iarna).Nu are probleme tehnice,reviziile sunt la zi si inscrise in cartea tehnica, al doilea proprietar in Ro, masina este fabricata in Franta.Pretul este 5500 euro iar nr. de contact este 0745773780.
P-A-C-O
QUOTE
Clio3 1.5 dci 70CP

este cumva K9K768? blush.gif
kalyyyyyy
in cartea masinii scrie k9k-m7-68.

Am uitat sa precizez urmatoarele:
-actele sunt in regula,
-imediat dupa ce am luat masina am facut un tunning la motor care teoretic ar aduce motorul la 85 de cai(nu cred ca a avut acest efect), tunning care este reversibil gratuit la cerere(conform contractului cu firma de tunning),
-accept si schimburi,dar cu anumite masini, preferabil laguna diesel sau similare,nu dau diferenta de pret.
- se vinde cu 2 chei si carticelele cu care a venit
- deasemenea este posibil ca masina sa aiba dotari suplimentare fata de modelele comercializate in romania, intrebati-ma daca are o anumita functie si va raspund.
Simy
gata ai scos-o?
Bafta!

Te astept:)
P-A-C-O
QUOTE(kalyyyyyy @ 24 Jan 2011, 18:25)
Clio3 1.5 dci, masina este fabricata in Franta.



QUOTE(Logan_Stepway @ 24 Jan 2011, 19:30)
este cumva K9K768?



QUOTE(kalyyyyyy @ 24 Jan 2011, 19:41)
in cartea masinii scrie k9k-m7-68.

-imediat dupa ce am luat masina am facut un tunning la motor care teoretic ar aduce motorul la 85 de cai


asta era si ideea pentru care te-am intrebat daca este 768
pe gama Clio/Modus produse in Franta, motorizarea de 85CP este aceeasi cu cea de 70CP, singura diferenta fiind softul deoarece in unele tari europene, taxele sunt calculate in functie de puterea motorului
trebuie sa ai pe undeva o electrovana pilotaj turbo in care intra un furtun de la pompa de vid si unul pleaca spre plamanul de la capsula de comanda a westgate-ului

electrovana arata ceva de genu:
[attachmentid=1627691079]
kalyyyyyy
up
f.marinescu
QUOTE(kalyyyyyy @ 24 Jan 2011, 21:41)
in cartea masinii scrie k9k-m7-68.

Am uitat sa precizez urmatoarele:

*




Cred ca ai uitat si anul
Variante ?
kalyyyyyy
anul este 2006, sfarsitul lui 2006.Accept si variante, depinde evident ce mi se ofera.Imi trebuie o masina mai mare(neaparat 4 usi),diesel sau benzina cu gpl(daca diferenta de pret permite montarea unei instalatii gpl e ok si asa), motor pana in 2l,peste 100 cai, km mai mic de 150000, nu ma intereseaza atat de mult anul(preferabil totusi in jur de 2000), neavariata, neaparat inscrisa in ro, nu ma intereseaza dotarile(inafara de ac si oglinzi incalzite);nu vreau dacie, de niciunfel.
kalyyyyyy
up
kalyyyyyy
5400 euro negociabil
kalyyyyyy
5300 euro, masina fara probleme
Simy
te astept cu schimbul daca mai esti interesat:)
kalyyyyyy
sus cu ea
kalyyyyyy
5200 euro sau schimb
kalyyyyyy
sus cu ea
kalyyyyyy
5100 Euro putin negociabil la fata locului
kalyyyyyy
5000 euro si incepe sa fie negociabil foarte putin
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.