Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Difuzoare ovale Ground Zero Hydrogen
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Daedalus
Cum spune si titlul, vand dif. ovale GZ din seria hydrogen model 693, 125W RMS, in stare impecabila folosite ~1 an. Sunt montate pe masina cu amplificator (4x85W @ 4 ohm) si pot fi testate in orice fel.
250RON

Boxele sunt montate pe Solenza. Pentru cine doreste sa le puna pe Solenza vand cu tot cu polita facuta profesional din MDF invelit in vinilin negru semi mat si eventual si cu suportii laterali de plastic la fel inveliti pentru a fi in ton dar suportii la schimb. Polita este fixata in suruburi de suporti si reduce vizibilitatea boxelor din exterior.

330RON cu tot cu polita

0753.095.598
Daedalus
UP
Daedalus
UP! Urla tare boxele, chiar nu e nimeni interesat?
Daedalus
UP! Pret negociabil astept ofete
Daedalus
UP
Daedalus
UP!
Daedalus
UP!
Iulikk
Pff... sunt super interesat (si de polita si de boxe), dar nu am bani pt moment sad.gif .
Daedalus
Deloc? Sau.. ai o oferta?
Vladd
Intrebare, de ce le vinzi ?

M-ar interesa numai difuzoarele pentru a le monta pe solenza.
Daedalus
Le vand pentru ca vreau sa imi iau rotunde de 16,5 sa le pun pe usile din spate. Si vreau sa imi iau si un subwoofer destul de puternic si daca le bubuie n-am facut nimic, nu se mai aude clar. Difuzoarele sunt in stare impecabila si se aud f. bine, le am montate cu statie si facem proba pe orice mel.
Daedalus
UP!
Daedalus
UP! 230 RON boxele, negociabil si 70 RON polita negociabil
Daedalus
UP!
Vladd
Spune-mi te rog adancimea de montaj.
Daedalus
Scz pt intarziere. Deci dupa cum se vede in poza de la fata tablei de prindere pana la sf magnetului sunt cam 85-87mm. Poti folosi si un fel de distantier daca e nevoie sa le ridici putin.
Daedalus
UP!
Daedalus
UP!
Daedalus
UP!
Daedalus
UP!
Daedalus
UUUUUP!
Daedalus
UP!!
Daedalus
UP!
Daedalus
UP!
Daedalus
250 RON pt pachet boxe + polita !!! sau .. 220RON usor neg. boxe + 60 RON polita
Danezu
Ai pm!
Daedalus
Astept si oferte de schimb tot cu GZ dar rotunde de 16.5
Daedalus
UP!
Daedalus
UP!
Daedalus
UP!
Daedalus
Astept oferte si de subwoofer ~300W RMS bass reflex
Daedalus
UP!!!
Daedalus
UP!
Daedalus
UP!
Daedalus
Vandute. Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.