Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Schitarea unui Audi A7
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
dansora
enjoy:
&feature=player_embedded#
eduardsebe
foarte tare...banuiesc ca cei de la audi au cheltuit ceva bani smile.gif
C@talin
sa dea draq ca in br e deja unu ,demuult laugh.gif
rs09
Cei de la audi sunt tari la marketing.
Abo
foarte tare faza ... am vazut si eu unul prin trafic zilele trecute ... era al celor de la tess din brasov ... frumos ce pot sa zic, are pe spate frana de aer cum e la TT wub.gif
ArtVandelay
Pe mine nu prea ma incanta designul asta.. A5 in schimb arata intr-un mare fel biggrin.gif
bolidu
QUOTE(Abo @ 7 Feb 2011, 19:25)
foarte tare faza ... am vazut si eu unul prin trafic zilele trecute ... era al celor de la tess din brasov ... frumos ce pot sa zic, are pe spate frana de aer cum e la TT  wub.gif
*



Frana de aer ?! Cum vine aia ?! Poate faci referire la eleronul care se ridica automat dupa 100km/h sau il ti tu ridicat daca apesi butonul din bord si eleronul la o masina nu are rol de franare ...
ionutblv
tare masina=tare reclama=tare si PRETUL!
C@talin
QUOTE(bolidu @ 8 Feb 2011, 12:03)
Frana de aer ?! Cum vine aia ?! Poate faci referire la eleronul care se ridica automat dupa 100km/h sau il ti tu ridicat daca apesi butonul din bord si eleronul la o masina nu are rol de franare ...
*


are cand franezi ,se ridica si mai mult in alta pozitie.
vezi bugaty veiron ,la franare se ridica eleronu la 90 grade perpendicular cu soseaua .
b76bgaarh
ma nu stiu ce sa zic, eu am avut prilejul sa compar audi asta cu noul cls. intradevar la marketing audi sunt cam tatici, pt ca tanti de acolo nu stia ce sa mai faca sa ma urc in masina, pe cand la mercedes eram de capul meu. mie mia placut mai mult mergedesu si pt faptul ca are portbagaj clasic, nu hayon ca asta.
rs09

C@talin acel eleron se ridica de la 130 km/h si e pentru stabilitate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.