Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] capace pentru jante aliaj RONAL 14"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mlm
Cumpar 4 capace prezoane pentru jante aliaj Ronal de 14" diametrul de 149mm fixare cu surub, ceva in genul ca la Renault, pentru modelul alaturat
mlm
UPP!!
mlm
UP!!
mlm
UP!

19 Feb 2011, 20:39:
RO_flag.gif up.gif
mlm
UP!
mlm
Hai sus!
Ceva in genul acesta:
mlm
UP!
mlm
Hai sus!
Ceva in genul acesta:
mlm
UP! up.gif up.gif
XMihai
Hai sa-ti dau un sfat, si iesi super ieftin wink.gif poti sa-ti faci tu capacele, tinand cont ca ele sunt perfect rotunde, si n-au vre-o forma mai ciudata, gen, spre spite. Cu un strungar bun le rezolvi si tu si iesi mult mai ieftin wink.gif sau chiar la o firma de advertising production.

SPOR
mlm
Multumesc pentru sfat! M-am gandit si eu la acest lucru, dar am zis sa incerc poate gasesc ceva "original". Dar se vede ca sunt putine sanse.
mlm
UP!
mlm
Cumpar 4 capace( zona prezoane) pentru jante aliaj Ronal de 14" fixare cu surub, ceva in genul ca la Renault, pentru modelul alaturat
mlm
Hai sus!
mlm
white_flag.gif UP!!! RO_flag.gif
mlm
UP!
mlm
UP!
mlm
Cumpar 4 capace prezoane pentru jante aliaj Ronal de 14" diametrul de 149mm fixare cu surub, ceva in genul ca la Renault, pentru modelul alaturat
mlm
UPPPPP!
XMihai
Poate te ajuta astea
mlm
Multumesc pentru sprijin! sa vad daca se potriveste! Ce diametru are?
O zi buna!
mlm
Asta-i modelul!!!



http://cgi.ebay.co.uk/RONAL-ALLOY-WHEEL-CE...les_CarParts_SM
mlm
UP!
mlm
UP!

Cumpar 4 capace( zona prezoane) pentru jante aliaj Ronal de 14" fixare cu surub, ceva in genul ca la Renault, modelul alaturat

http://cgi.ebay.co.uk/RONAL-ALLOY-WHEEL-CE...les_CarParts_SM
mlm
UP! Nu stie nimeni unde as putea gasi asa ceva. Ms!
alindrgn
alt link cu ebay nu ai? ca cel pus de tine nu mai e de actualitate. ce pret aveau acolo?
mlm
Pentru moment nu mai am alt link. Asta era anuntul( vezi poza)
mlm
up!!!
mlm
UPP!!
mlm
UPP!
mlm
UP!

Cumpar 4 capace( zona prezoane) pentru jante aliaj Ronal de 14" fixare cu surub, ceva in genul ca la Renault, modelul alaturat


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.