Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Masina dumneavoastra are garaj?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
bylexus
Sa vedem procentele blush.gif
BZN
Da si nu. La Rucar am, in Bucuresti, nu.
Am votat da, pentru sunt destule zile in care macar una sta pe acolo.
cielo99
Are si inca unul caldut la demisol 14-15 grade iarna.
zfmflorin
nu are garaj.
catarrrr
eu am
Calul Maro
Nu am garaj si chiar daca as avea mi-ar fi lene sa trag de porti ca sa scot masina.
bobo77
Nu am garaj.
klaus
Oameni buni, intrebarea era daca masina voastra are garaj, nu daca aveti voi la ea.
Conform intrebarii, atributul proprietatii este al masinii, nu al vostru.
bylexus
exact. excl.gif
b-73-zdv
nu are
gabylzr
Nu are garaj . Parca nu-i acelasi lucru daca masina are garaj sau avem noi la ea tongue.gif
ArtVandelay
a mea intentioneaza sa-si cumpere. eu nu sunt de acord, nu ne permitem astfel de cheltuieli. ne certam mereu pe tema asta
ady77

Eu am garaj pentru masina, masina n-are rolleyes.gif
tribunul
QUOTE(bylexus @ 13 Feb 2011, 10:24)
Sa vedem procentele  blush.gif
*



Poti sa explici la ce te ajuta chestionarul asta?
argon
Binenteles ca da, doar fomistii tin masina afara, se stie.
tribunul
s-a umflat fibra.....
ag02cws
A mea are garaj doar cand ma duc la Cora sau la AFI naughty.gif
Am votat nu pentru ca ma duc destul de rar smile.gif
DMP
Nici masina si nici eu pentru ea ... Deci ... blink.gif am votat NU.
Wolfman
Este!
bogdanelkva
A mea are.Dupa ce a invatat sa mearga bine in patru roti,i-am facut cadou un garaj.Eu inca nu am garaj,stau la bloc deocamdata... sad.gif
Victoras2001
Pana la urma te-ai hotarat? Cine vrei sa stii daca are garaj? Masina sau proprietarul masinii?

PS. Ori tai un "e", ori adaugi un "m". Ca ai dat-o-n agramaticalitati, vorba lu' Costi Ionita.
SiloS
Nu am. sad.gif
ZTV
da
Steel Tormentor
Nu
bogdanel88
am garaj la tara,in oras nu am.stau destul de mult si pe la tara asa ca am votat da
tribunul
La Cluj ninge.
Lde 2100
Am.
para06
da
Maskatu
Din rezultatele de pana acum se intelege ca jumatate din conducatori au garaj si jumatate nu. Eu daca fac o tura de 3-4 km prin oras, nu prea dau de case (unde ar putea fi garaje) sau garaje de beton intre blocuri care au fost desfiintate de ceva vreme. Probabil au votat mai multi care au garaje, altfel nu imi explic.
tataiedaciotul
Eee...foarte simplu!...Cred ca " radmasa.gif nu le vezi(garajele)"...
para06
Uite un exemplu : eu nu stau in constanta , stau la cumpana la casa si am garaj .
Poate nu toti de pe forum stau la oras :-s
klaus
Asta-i forum de chiaburi si de burghezi, d-aia tongue.gif
argon
QUOTE(klaus @ 21 Feb 2011, 14:51)
Asta-i forum de chiaburi si de obezi, d-aia tongue.gif
*




Am corectat eu.
Iulikk
QUOTE(Maskatu @ 20 Feb 2011, 23:10)
Din rezultatele de pana acum se intelege ca jumatate din conducatori au garaj si jumatate nu. Eu daca fac o tura de 3-4 km prin oras, nu prea dau de case (unde ar putea fi garaje) sau garaje de beton intre blocuri care au fost desfiintate de ceva vreme. Probabil au votat mai multi care au garaje, altfel nu imi explic.
*



In Mangalia, de exemplu, garajele sunt "stranse" la un loc. Adica sunt mai multe zone in care sunt numai garaje (cam vreo 50 la numar in fiecare zona).

Votat DA.
iulian'71
La tata la curte am facut eu un garaj dar in el nu a stat decat batrana Dacie si acum sunt garate lemnele de foc, niste mobila veche, gratarul si cam ce nu prea vreau sa arunc curand. Socrul meu mereu ma bate la cap sa-mi fac garaj sau sa cumpar unul in zona unde locuiesc, dar masina mea merge zilnic asa ca e o investitie fara rost.
weryx 83
Nu am si nici nu vad in viitorul apropriat sa am aceasta sansa.
tapiterieauto
din pacate nu am,mi-as fi dorit unul.Este mult mai protejata in garaj decat afara in aer liber,cum o tin eu
bassethound
La mine, in Ploiesti, exista "paduri" de garaje, zone cu mai multe garaje pe care le poti inchiria de la primarie. 20 de lei/luna (sau ceva de genul asta) mi se pare mai mult decat acceptabil smile.gif
maru
din pacate nu am garaj dar mi`as dori sa am ...avem la bloc parcare subterana dar sunt preturi intre 5ooo si 8ooo de euro in functie de nivel..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.