Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]kit bixenon 35w nou
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
giannicamara
e lux pro.luat din germania.folosit o saptamana.in prezent sta in cutie pe birou.te asteapta. 200 lei.
george_scala_2004
nemultumit ? asteapta nervos.gif
Lostboy
QUOTE(giannicamara @ 11 Feb 2011, 22:01)
...
m-ati intristat.. oricum tremura lumina unui bec, cred ca le dau jos  mad.gif
*


Nici gānd!
giannicamara
Lostboy am luam al bec. nu il puneam asa la vanzare.iti dau si becul care tremura sa il pui in rama. si am un feeling ca merge si asta pe alta masina, eu inca banuiesc instalatia mea.am mici probleme cu alternatorul.si oricum.. la orice vanzare-cumparare se face si proba, nu stiu daca ai auzit radmasa.gif

14 Feb 2011, 13:47:
george_scala_2004 nu neaparat nemultumit.ba din contra, n a avut neam de neamu meu asa lumina.nu ca le fac reclama da chiar ai vizibilitate cu xenon.dar m-au scarbit anumite comenatarii si m am enervat ca am probleme cu alternatorul.ma bate gandul sa pun unul dupa varianta cu clima, stiu ca ala re 80 amperi si asta normal 70 parca.si oricum am alte planuri.am vazut angel eyes cu lupa.. m-am indragostit.
george_scala_2004
QUOTE
george_scala_2004 nu neaparat nemultumit. ba din contra, n-a avut neam de neamu' meu asa lumina. nu ca le fac reclama da chiar ai vizibilitate cu xenon. dar m-au scarbit anumite comenatarii si m-am enervat ca am probleme cu alternatorul. ma bate gandul sa pun unul dupa varianta cu clima, stiu ca ala are 80 amperi si asta normal 70 parca. si oricum am alte planuri. am vazut angel eyes cu lupa...m-am indragostit.
*



dupa mintea mea, probabil ca nu este asa, rog colegii sa ma ajute, xenoanele se monteaza NUMAI in faruri cu geam neted si nu cu striatii ca la sn sau slz.

daca te-ai suparat si dai jos xenon-ul NUMAI fiindca te-au suparat niste comentarii...ma abtin...

daca ai probleme cu alternatorul...decit sa iei altul tot sh mai bine incerci sa il repari pe asta...cel putin stii ce i-ai facut...altu'...cine stie...da'poate sa ai noroc si sa nimeresti unul bun...

angel eyes ? pe solenza ? astea nu se monteaza tot pe xenon ? adica dupa ce ca alternatorul face fite cu instalatia existenta, mai pui ceva in plus ?

si nu cred ca alternatorul are vreo influenta...

http://www.xenonlight.ro/montaj_xenon.html

http://www.xenonlight.ro/intrebari_xenon.html
giannicamara
tot cu xenon.am gasit kit complet.un singur cer pe far.lupe.sunt mf rau.dar dupa ce rezolv alternatorul.nu stiu ce sa sa ii fac, ca as umbla in el.ce trebuie sa fac?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.