Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: De buna voie la moarte
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
Yutcaru
Nu m-as fi suit la volan nici pt toti banii din lume,in situatia de fata:
&feature=related
martzipan2004
a murit:)
Victoras2001
Si de ce razi?

PS. A mai fost. E si unu mai lung, comentat.
Lostboy
Eu cred că a greșit emoticon-ul. Dacă nu ... blink.gif
martzipan2004
era un zambet pervers:P....dar totusi voi v-ati fi riscat pt 100000 de euro?...sa faceti aia nicidecum pentru 2000 de $ + ca acel camion avea asigurare....Dumnezeu sa-l odihneasca !
tribunul
ce va mai place sangele ,,,
alindrgn
nasol moment... asta era o solutie buna pentru cineva care vroia sa se sinucida.
Victoras2001
Ba, o tot frecati ca voi n-o faceati nici pentru nu stiu cat. Pai credeti ca ala ar fi facut-o? Pur si simplu nu l-a dus capul ca i se poate intampla asa ceva. Chiar nu vedeti cat de sigur pe el era cand s-a urcat in cabina? Pai unu' care ar fi constientizat pericolul s-ar fi urcat asa la volan? Normal ca nu s-ar fi bagat nimeni sa "salveze" cenzuratul ala de camion cu pretul vietii. Probabil ca a alunecat terenul, iar la chestia asta nu s-a gandit nimeni. Din clip nu pare nicio clipa ca s-ar putea prabusi malul cu tot cu camion. A avut un ghinion teribil, atata tot.

LE. Era o solutie a dracului de proasta pentru suicid. La pariu ca statea prin spitale 6 luni.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.