Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: <<<Intalnire solnitzari >>>
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
211CFL
poate ar trebui sa ne intalnim si noi si sa luam exemplu baietii cu DSN.sa incepem cu inceputul si sa stabilim o locatie. grouphug.gif


P.S. sper ca n-am suparat pe nimeni cu topicu asta blush.gif
DGVu

Voi fi prezent,oriunde doriti voi..buna idee... eu as zice in parcarea de la Polivalenta,sau cat mai este frig afara in parcarea de la Real..oricum acolo se strang baietii mai in fiecare seara..mai mesteresc una alta.. smile.gif
ramsen
pai in Bucuresti deja se intilnesc solenzarii pe la Carol parca...mai interesati-va
shake
pai facem una speciala in fata la casa poporului si vi si tu ramsen , parchez eu pe 2 locuri happy.gif
b-73-zdv
nu e o idee rea
bogdanel88
eu as vrea sa facem una in iasi.nu am auzit sa fie vreo intalnire de genul asta in iasi.am auzit odata ca s-ar intalni cei cu SN la mall,dar nu stiu sigur.care vrea sa posteze aici si sa ne adunam....mai am eu vreo doi prieteni cu solenza.ma scuzi 211CFL ca m-am bagat peste topicul tau.daca e nevoie deschid si eu unul dar sa nu-l supar pe maskatu tongue.gif
ramsen
QUOTE(shake @ 17 Feb 2011, 12:44)
pai facem una speciala in fata la casa poporului si vi si tu ramsen , parchez eu pe 2 locuri happy.gif
*


multumesc frumos...
dede_alex_87
din valcea care esti? pe la noi se intalneste cineva? daca nu, ar fi momentul:)
211CFL
QUOTE(ramsen @ 17 Feb 2011, 11:43)
pai in Bucuresti deja se intilnesc solenzarii pe la Carol parca...mai interesati-va
*


numai solnitzari nu se intalnesc la carol radmasa.gif acolo sunt numai bemveuri sub '95
anecula_08
La Carol este intalnire DACIA CLUB si este doar vinerea de la ora 22:00 la intrarea in rond cum cobori de la Filaret
puiu82
Este cum spune Anecula.........din pacate am cam lipsit in ultima vreme.......cum o sa se incalzeasca putin,revenim in forta.........
Bafta!
and_rei
daca doriti cei din bucuresti (si nu numai) puteti sa va alaturati noua cei cu sn.duminica la 19 30 la kaufland sebastian.tinand cont ca intre sn si slz nu sunt foarte mari diferente...
Banu1974
QUOTE(puiu82 @ 17 Feb 2011, 22:49)
Este cum spune Anecula.........din pacate am cam lipsit in ultima vreme.......cum o sa se incalzeasca putin,revenim in forta.........
Bafta!
*


bine ai grait,sa se mai incalzeasca...
211CFL
QUOTE(anecula_08 @ 17 Feb 2011, 21:57)
La Carol este intalnire DACIA CLUB si este doar vinerea de la ora 22:00 la intrarea in rond cum cobori de la Filaret
*


nu prea mai vin daciotii acolo... sad.gif

18 Feb 2011, 13:00:
in fata la casa armatei vine cineva sambata seara?
shake
casa armatei ?

e aceeasi cu Acadamie?

unde e mai exact? in dealul ala unde urci si dai la razoare in intersectie? daca ti drept... ca daca faci stanga dai spre cotroceni > Leu
anecula_08
Cum a zis si Puiu, o sa vina lumea dar dupa ce se incalzeste afara.
puiu82
Deja mi-e cald 10561582.gif ........diseara o sa ajung pe acolo......
Care veniti?
Bafta!
anecula_08
Asi veni si eu dar poate doar cu tramvaiu icon_mrgreen.gif
Banu1974
QUOTE(anecula_08 @ 18 Feb 2011, 19:00)
Asi veni si eu dar poate doar cu tramvaiu  icon_mrgreen.gif
*


de ce?ce s-a intamplat?
anecula_08
Permis suspendat pe 30 zile. Mai am de asteptat inca 2 sapt pana il primesc inapoi
211CFL
QUOTE(anecula_08 @ 19 Feb 2011, 21:01)
Permis suspendat pe 30 zile. Mai am de asteptat inca 2 sapt pana il primesc inapoi
*


nu esti singuru'... eu mai am doar 6 zile wub.gif 124.gif

20 Feb 2011, 11:57:
QUOTE(shake @ 18 Feb 2011, 14:03)
casa armatei ?

e aceeasi cu Acadamie?

unde e mai exact? in dealul ala unde urci si dai la razoare in intersectie? daca ti drept... ca daca faci stanga dai spre cotroceni > Leu
*


da acolo e
shake
pai eu trec seara de seara pacolo stau la o tigare cu cate una , sau doua
tataiedaciotul
Bavo Sac-ule!... coolspeak.gif
211CFL
QUOTE(shake @ 20 Feb 2011, 22:31)
pai eu trec seara de seara pacolo stau la o tigare cu cate una , sau doua
*


ai fost?
211CFL
nu mai viziteaza nimeni topicu asta?
Paco_il
mai putem sa stabilim "intalnire solnitzari" in bucuresti, dar nu in weekend biggrin.gif ca plec acasa....daca e poate stabilim si noi o zi si un loc smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.