Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Topic sters
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
houseISmusic
Doresc o explicatie pentru stergerea topicului VAND Anvelope Vredestein Snowtrac 2 175/65R14 82T

Din cate am citit in regulament , singura "regula " incalcata a fost cea cu 24 ore intre "up-uri" , eu postasem undeva la 23 de ore ... chiar se menea o astfel de "pedeapsa" ? Totusi , n-am postat de 3 ori intr-o zi , doar am dat mai devreme cu 1 h .
klaus
Regula cu up-ul de 24 de ore nu e discutabila. Punct. D-aia e regula.
adi_ar
Acum, hai sa fim putin obiectivi!
Incet, incet acest forum se transforma in Mica Publicitate! Daca toti incep sa dea P, UP, cu o ora, cu doua, "numai" cu 3 ore s.a.m.d. vom vedea numai anunturi!
Postati si voi pe site specializate daca este asa importanta vanzarea aia!
houseISmusic
De-a dreptul penibila explicatie , dar , nu sunt la mine pe tarla sa comentez . Data viitoare o sa imi pun ceasu sa sune cand se fac 24 ore .


Toate cele bune .
cj98czh
Data viitoare poate citesti regulamentul si il respecti, ce zici?
klaus
QUOTE(houseISmusic @ 18 Feb 2011, 23:15)
De-a dreptul penibila explicatie
*

Mi mi se pare de-a dreptul penibi acest topic in care te revolti ca ti s-a aplicat regulamentul asa cum s-a aplicat si la altii. De ce, te consideri deasupra altora?
adi_ar
No' io am vrut sa fiu bland, sa-ti explic, da' daca nu-ti place, meri cu Domnu'!
houseISmusic
Doamne iarta-ma , nu ma revolt , chiar am spus ca daca asa e regumentu asa fac . Doar mi se pare absurd ca pentru 1 h sa-mi fie sters , un warning se preta mai frumos si ma facea sa fiu mai antent .

Toate cele bune .
R19/16v
Da' acu' parca vei fi si mai atent, nu?
houseISmusic
Cel mai atent .
klaus
Ok. Topic closed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.