Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Logan Ambiance 1.4 MPI, 2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
doctoru1980
Salutare tututor,

Asa cum spune si titlul vand Dacia Logan Ambiance 1.4 MPI, an 2006, 53000km.
Ca optionale masina are computer de bord, alarma, radio cd Kenwood, luminile ceasurilor de bord se aprind in culorile alb+rosu.
La 48000km i-am schimbat distributia, uleiul, filtrele, cureaua de accesorii si placutele de frana.
Masina este intr-o stare foarte buna si accept orice test. ITP valabil pana in oct 2012.
twinbubu
Accepti si variante? Am un Renault Twingo fab 2002,geamuri electrice,ABS,4 airbag,comenzi sistem audio de la volan,trapa,euro 3,inmatriculat in tara pe numele meu de 3 ani,masina merge si arata foarte bine doar ca familia mea s a marit si mi vine f greu cu masina cu 2 portiere .Bineinteles ca ma gandesc sa ofer si o diferenta.
babalak_19
date de contact???? ar fi trebuit sa lasi un nr de telefon.
doctoru1980
QUOTE(twinbubu @ 21 Feb 2011, 13:58)
Accepti si variante? Am un Renault Twingo fab 2002,geamuri electrice,ABS,4 airbag,comenzi sistem audio de la volan,trapa,euro 3,inmatriculat in tara pe numele meu de 3 ani,masina merge si arata foarte bine doar ca familia mea s a marit si mi vine f greu cu masina cu 2 portiere .Bineinteles ca ma gandesc sa ofer si o diferenta.
*



Salut Twinbubu. Nu exclud variantele dar doresc o masina mai scumpa. Din pacate Renault Twingo nu se incadreaza in preferintele mele.
Babalak_19 ai PM cu nr meu de telefon.
twinbubu
QUOTE(doctoru1980 @ 21 Feb 2011, 16:16)
Salut Twinbubu. Nu exclud variantele dar doresc o masina mai scumpa. Din pacate Renault Twingo nu se incadreaza in preferintele mele.
Babalak_19 ai PM cu nr meu de telefon.
*


Nu i nici o problema,merci de raspuns,bafta la vanzare.Daca aveam toti banii o luam si vindeam eu Twingo mai tarziu .Dar.... deh criza bat o vina.
doctoru1980
Up!
doctoru1980
Up!
doctoru1980
Up!!!
doctoru1980
S-a vandut. Se poate inchide.

P.S
Am vandut masina dupa ce am pus anunt pe Autovit. Oricum multumesc Daciaclub.ro pt gazduire!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.