Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante de aliaj cu 195/50/15 4x100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vierme_ha
Vand 4 jante de aliaj negre cu cauciucuri de 195/50/15.Trebuie sa precizez ca cele de iarna sunt resapate.
4x100-7J

in bucuresti -0721.806.923
699 lei.
vierme_ha
up!
kp_177
farurile de la dacie sunt de vanzare??
vierme_ha
da...450 lei fix
Gabi
un pret doar pentru jante fara anelope ?
vierme_ha
decat sa cer 600 pe jenti chele...mai bine zic ca prefer sa le dau echipate...
wener
ofer 500 doar pe jenti.
greenpeace
se pot vedea astazi sau maine jantele ? au fost strambe, lovite, sudate ...etc ? sunt revopsite de tine sau aceasta este vopseaua originala ? sunt real interesat de jante, te-am sunat dar din pacate nu ai raspuns.
vierme_ha
nu..pretul este fix.nu au fost lovite.nu au fost sudate.sunt vopsite negru mat ca nu imi placea movul inchis care erau cum venea pe berlina alba.una din ele e zgariata intr-o bordura.e cea care vine pe dreapta fata.nu vreau sa le dau fara cauciucuri.
vierme_ha
up!
vierme_ha
up!
vierme_ha
sus! cred ca au ET 25 asa scrie pe ele7jx15H2-25
1bandit
Cumpar daca are cineva, roti complete (Jenti+cauciucuri) de renault clio symbol indiferent daca sunt de aliaj sau de tabla cauciucurile sa fie foarte bune
175/65/14
R14 5,5 4X100 ET36
lasati un mesaj daca ofera cineva sau msj la 0766 464 498
vierme_ha
sus
dc_copilu
Salutare,

Ai idee daca se potrivesc jantele pe un Opel Astra G hatchback. Ma refer la distanta intre prezoane.

Mersi anticipat si o zi buna!
Cu respect,
dc_copilu
vierme_ha
daca are 4x100, merge...si mi se pare ca am fazut pe un astra G exact ca astea ale mele
dc_copilu
Salut,

In tara nu trimiti? Eu sunt din Timisoara.Daca trimiti si in tara te poti interesa cat ar costa prin curier rapid si care e pretul final cu transport inclus?

Mersi anticipat!
Cu respect,
dc_copilu
vierme_ha
Au ramas doar cauciucurile...250 lei toate sau 150 perechea. o sa mai pun poze maine
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.