Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Montez /Schimb lumini bord/usi/plafoniera
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dyngo
Montez /Schimb Led-uri orice culoare din bord, usi, plafoniera, numarul de pe spate, pozitii, lumina din portbagaj... Pot pune lumini la pedale, orice imbunatatire. Pentru comenzi va rog sa-mi spunet-i exact de ce avet-i nevoie, ulterior voi veni cu pretul si data cand pot asigura lucrarea. asigur si garantie pentru lucrare. preturile difera in functie de lucrare.
al3xsutz
salut. la un symbol 2006 cu clima fara cd-player cat costa sa schimbi luminile din bord in alb cu acele rosii?
dyngo
Sal. La un clio ,fara cd-player te costa 220 ron. Cand te decizi ast rasp tau. Ms
cristianrobert
salut la o solenza sa montezi lumina in portbagaj,torpedou,si o plafoniera suplimentara in spate cat costa?
oanadenisa
la clio numai partea de climatizare manuala pe culoare albastra cat face?

dyngo
pt cristianrobert - la solenza te costa asa...lumina in portbagaj -40 , torpedou -40, si plafoniera suplimentara, asta daca o ai tu te costa montarea ledurilor 80. daca iti cumpar eu una mai adaugi pana la 80 ron. eu zic ca mai bine faci tu rost de una si o montez eu.

pt oanadenisa - montarea luminilor decat la partea de climatizare te costa 80 ron. mentionez ca este mult de munca pt ca la climatizarea manuala tu ai niste tije, sunt f migaloase scoaterea si punerea la locul lor. de aici rezulta ca iti montez cele mai bune leduri, cele mai rezistente ca nu-mi doresc sa iti desfac si a 2-a oara modulul respectiv pe garantie. ms

in scurt timp vin cu toata lista de preturi, in mare. multumesc
cristianrobert
inteleg ca 40 lei este manopera pt fiecare operatie si eu vin cu materilalele?
in ce zona esti?
dyngo
[COLOR=red][B]LISTA DE PRETURI.
Pentru Megane si Laguna :
plafoniera fata - 90
plafoniera spate - 90
lampile din usi - 80
lampa portbagaj - 50
lampa numar - 50
lampa torpedou - 25
lampi picioare - 120
bord + display - 150
led-uri pozitii - 50
-se pot monta pentru cine nu are asa ceva : lampi in usii , lampi picioare , lampa torpedou , lampa plafon spate, lampa spate lateral , s.a.m.d..

Pentru Clio :
bord - 120
cumotatoarele de geamuri - 120
plafoniera - 100
portbagaj - 40
torpedou - 40
led-uri pozitii - 50
lampi numar - 50

pentru masinile ce sunt dotate cu functia de eroare in bord pentru becurile arse se mai adauga 50 ron constand intr-un adaptor.

Am rugamintea sa nu-mi da-ti pm. totul se discuta pe forum. (mai putin numerele de telefon si alte detalii picante smile.gif ) Multumesc!
cristianrobert
salut, nu mi-ai raspuns si mie :daca nu am masina prevazuta cu lampi in portbagaj si torpedou sint acelasi preturi sau mai mari (necesita confectionarea circuitelor electrice aferente lampilor) ?
dyngo
scz ..nu, montarea unor lampi in torpedou si portbagaj, leduri si manopera intra in acelasi pret. 80 ron ambele. doar pt plafon sa cumperi tu una + 80 ron montajul ledurilor

cand esti decis ast un nr de tel de la tine si ulterior lamurin alte detalii..eu stau in 13 septembrie. eventual trebuie sa lamurim data.
cristianrobert
ok multumesc,mai zi-mi si mie prin ce zona te gasesc,ce program ai?
cum imi fac timp si cumpar lampile pt portbagaj si plafon te contactez sa ne vedem, sa mai treaca frigul asta wink.gif
dyngo
up
dyngo
Up! Astept oferte
cicii
La un peugeot 307 cat ma costa inlocuirea ledurilor din bord si consola (aer conditionat manual), fara radio cd. Ms.
oanadenisa
sal
eu demontez partea de climatizare tu numai sa schimbi culoarea dar mai e o problema ai mai schimbat vreodata luminile la climatizare la clio ?daca da cum ai reusit sa stergi portocaliul dintre plastic si stratul alb de la suprafata.astept raspuns
dyngo
pt cicii , astept numarul tau de tel pe pm
pt oana denisa , te sun sa stabilim maine.
o seara buna

6 Mar 2011, 13:09:
ast oferte..
dyngo
Up!
COSMIN-uau
salut dami si mie add la cos_myn86 as fi si eu interesat pt niste lumini la o solenza
dyngo
Up!
dyngo
Up!!
dyngo
Up!
dyngo
up
gabyy
la logan. luminile din bord.. cat ma costa??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.