Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Detailing Auto ingrijire si cosmetica
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
lagunaseca
Detailing Auto
Ingrijire Si Cosmetica Auto Interior;Exterior


*Efectuam Polishari Auto

*Tipuri De polish*:

-Polish Total (250Ron)…In Polishul Total Este Inclus Si Pretul Farurilor Si Al Stopurilor;

-Polish Faruri (25Ron/Buc);

-Polish Stopuri (25Ron/Buc);

-Polishare Jante (30Ron/Buc);

-Polishare Parbriz Sau Luneta (55 Ron/Buc);

*Curatatorie Interior(100Ron/Interior sau dupa caz pe piesa patata,afectata de murdarie);

*Eliminare mirosuri neplacute din instalatia de climatizare

*Produsele Folosite Pentru Polish Sunt De Cea Mai Buna Calitate (3M Sau Menzerna);

*Ne puteti gasi in spatele bisericii de langa policlinica titan sau la urmatoarele numere de telefon 0728.182.998 ; 0721.748.626 sau urmatoarele adrese de Yahoo messenger: laguna_seca_88 (mail : laguna_seca_88@yahoo.com sau mihavina (mail : mihaivina@yahoo.com)

Pentru poze si mai multe detalii dati add pe mess nu are rost sa incarc topicul


4 Mar 2011, 17:13:
Desigu oferta ramane valabila....posesorii de automobile dacia au discount vinerea si sambata smile.gif Va asteptam

5 Mar 2011, 08:05:
polish parbriz gratuit pentru cine vine in zilele de sambata

5 Mar 2011, 22:09:
Cu venirea primaverii sosesc si promotiile pentru voi va asteptam pe una din adresele de mess pentru detalii si poza sau pentru programari la unul din numerele de telefon afisate mai sus
L!nuX
fa-mi un pret pentru curatare interior un fiat punto modelul mic , banchete , fete usi si plafon te rog
lagunaseca
80 lei tot interiorul....plafon, scaune, banchete,fete de usi...daca vrei sa stabilim mai multe sunama la 0728182998 sau mess laguna_seca_88 multumesc

6 Mar 2011, 22:59:
Am zis ca nu pun poze dar ete ca o fac nitel biggrin.gif:D
gegeg
Salutare m-ar interesa un polisat fara stopuri si faruri pentru un megane 2 bicorp si pentru luneta poti sa scoti urmele(zgarieturi de la praf) de la stergator
lagunaseca
salut da se pot scoate zgarieturile de la stergator pretul este de 230 lei daca doresti mai multe detalii sunama sau da-mi add pe mess multumesc mult pentru intrebare si pentru vizita

ATENTIE LA REGULAMENTUL ACESTEI SECTIUNI
lagunaseca
Pentru cei care se programeaza in zilele de sambata vor avea o surpriza din partea noastra....incepand cu data de 15 martie sosesc promotiile...Lucrari mari la preturi mici
lagunaseca
Incepand de Luni 13 Martie Va putem oferii si intretinere mecanica revizii;reparatii motor sau diverse(schimburi de ulei;placute;filtre si multe altele) pentru cei interesati va asteptam sa ne contactati telefonic prin e-mail sau in forum...posesorii de dacii sau renault-uri vor avea parte de reduceri de pana la 35% va asteptam
lagunaseca
Incepand cu data de 21.03.2011 ne puteti gasii si pe soseaua nordului numarul 24 langa parcul Herastrau...va multumuim si va asteptam

12 Mar 2011, 19:54:
POLISH FARURI fara a demonta piesele....de asemenea si la stopuri...pretul polisharii unui singur far poate sa ajunga la maxim 35 ron depinde de cat de avariata este sticla
lagunaseca
Intrez zilele 14-19.03.2011 posesorii de dacia-renault au reducere de pret de 15% va asteptam
lagunaseca
Nou Polish Pentru Masini SUV 300 Ron farurile si stopurile incluse in pret
lagunaseca
Tin sa reamintesc....la un polish total efectuam gratuit polish faruri si stopuri...daca este cazul...va multumim
stanyc2003
Salut

Ma intereseaza o ceară pentru un Renault Fluence.
Nu e nevoie de polish, doar de ceară de intretinere.
Un pret?
Prealabil aplicarii, faci si o decontaminare/degresare?

Merci
Razvione
Unde este sediul ? ( am vazut ca cel de langa parcul herastrau va fi pe 21 . dar actualul und este ? )
Daca am mai multe cioblituri ( pietricele sarite in parbriz de pe drum ) nu sunt foarte adanci pot scapa de ele ? ( eventual un polish parbriz) . Cam cat m-ar costa ?

Stima
lagunaseca
pentru danic 2003 decontaminarea se face cu alcool izopropilic si cu tot cu ceruire te-ar duce undeva la 50-80 ron...si pentru razvione deocamdata mai avem doar sediile de la parcul herastrau sau pe soseaua pipera....dar ne deplasam si la client acasa...un polish pentru parbriz te costa 45-55 ron...incepem cu o bucatica mica de proba daca esti multumit continuam...daca nu iti place nu te costa nimic proba....multumim pentru vizita si intrebari... cu respect
Razvione
Multumesc !
Poate vin mai pe la vara
lagunaseca
Indepartam zgarieturi dificile cu polish la culoare sau daca nu sunt trecute de stratul de lac ...cu polish super cut de la Menzerna...wink.gif
lagunaseca
Cele mai bune preturi la polisharea farurilor si a stopurilor numai 25 Ron/Bucata....va asteptam sa va convingeti de rezultatele obtinute
lagunaseca
Sambata 02.04.2011 asteptam posesorii de autoturisme Dacia;Renault...cu numeroase oferte promotii si reduceri....pentru detalii contactati-ne la unu dintre numerele de telefon 0728182998 sau 0721748626
stanyc2003
e gata locatia de langa Herastrau?
lagunaseca
salut nu este gata locatia de la herastrau avem doar garajul de la pipera intersectie cu B.vacarescu daca vrei te asteptam....sunt conditii foarte bune si acolo...multumesc...cu respect
DanCVA
Claudiu, ti-i recomanda pe baieti. Tocmai am venit de la ei, unde am polishat un far matuit.
stanyc2003
QUOTE(lagunaseca @ 2 Apr 2011, 14:11)
salut nu este gata locatia de la herastrau avem doar garajul de la pipera intersectie cu B.vacarescu daca vrei te asteptam....sunt conditii foarte bune si acolo...multumesc...cu respect
*


eu lucrez la 2 minute de locatia asta...dar m-ar durea inima sa ies cu masina lustruita in praful de acolo:))
unde mai exact sunteti? la intersectia pipera cu B.Vacarescu e un turn negru (cladirea Nusco). cred ca cel mai inalt
pe acolo???

QUOTE(DanCVA @ 2 Apr 2011, 14:17)
Claudiu, ti-i recomanda pe baieti. Tocmai am venit de la ei, unde am polishat un far matuit.
*


merci Danut. vreau sa dau o ceara.....asa de protectie:)
lagunaseca
complexul compil pipera...la intrare gasesti service de motociclete....reclama kawasaky....si in curte faci prima alee la dreapta

3 Apr 2011, 12:39:
multumim claudiu...ne bucuram ca esti multumit...si te asteptam cu orice problema...

3 Apr 2011, 12:59:
scuze merci pentru recomandare la danutz...renault megane kva
Gill_ro
Salut, pentru un Megane Sedan cat costa o curatare completa la interior(spalare scaune,bancheta,fete de usi,plafon etc )?
lagunaseca
QUOTE(Gill_ro @ 5 Apr 2011, 15:23)
Salut, pentru un Megane Sedan cat costa o curatare completa la interior(spalare scaune,bancheta,fete de usi,plafon etc )?
*




salut...gill pentru o curatare completa interior pretul este de 100 ron
dr.nils
Masinuta mea a primit un polish astazi. A iesit impecabil (cu exceptia zonelor unde a fost infundata si care vor primi vopsea). Foarte multumit, recomand.
lagunaseca
multumim pentru recomandari si ne bucuram ca sunteti multumiti...acum asteptam sa se indrepte vremea sa continuam sa multumim si alte persoane...
spike
Si masina mea a primit o curatare interioara. Super ok baietii, recomand.
DanCVA
Am "reusit" sa zgarii cu stergatoarele un parbriz. Zgarieturile nu sunt adanci, dar sunt deranjante noaptea, pentru ca parbrizul are un aspect mat pe zona afectata.
Prin polisarea parbrizului vor mai ramane urme sau nici nu-mi voi da seama ca a fost polisat?
lagunaseca
salut dan .....vino cu bijuteria sa ii dam un polish si parerea mea este ca va iesii zgarietura...urmele de dupa polish nu exista adica aparatul nu lasa urme....te asteptam cu un telefon pentru programare....0728182998 sau 0721748626...te salut cu respect
lagunaseca
Important!!! intre 01.06.2011 si 08.06.2011 nu putem efectua polishari....furnizorul nostru de solutii si bureti ne-a lasat cu ochii in soare si nu ajunge la noi decat sambata...deci pana sambata nu putem face programari pentru polishari....ne cerem scuze pentru inconvenienta.
lag_ph
Complet neserios!
Am stabilit in cursul saptamanii sa rezolvam la masina mea un detailing interior pentru sambata (ieri). Vineri seara am confirmat, sa nu apara suprize.
Sambata dimineata, la ~10 nici nu era prin zona, nici nu a raspuns la telefon.. 4 apeluri date in curs de 30 minute si nici pana seara nu a dat macar un apel sa vada cine a sunat.

NESERIOS!!

Merci pentru : mi-ai blocat o zi intreaga, m-ai facut sa parcurg vreo 30 de km degeaba!

NESERIOS!!
lagunaseca
ATENTIE!!! numerele de telefon afisate la incepututl acestui anunt nu mai sunt valabile!!!singurul numar de telefon valabil pentru detailing cosmetica si igienizare este 0764.034.357...Va Multumim Pentru Intelegere
chitsro
salut , ma intereseaza sa scot niste zgarieturi ceva mai adanci , sunt facuta cu cheia si se simt destul de bine la unghie , se poate face ceva?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.