Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] set motor dacia 1300 nou
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Mikulaish
Am gasit la cineva un set motor nou despre care vanzatorul nu stia de la ce provine. Am masurat cu ruleta si am ajuns la concluzia ca e de 72mm (Skoda 120) si l-am luat pt motocicleta mea Simson, pentru care ar fi oferit 4 vieti noi. Cand am ajuns acasa, am masurat cu sublerul, am constatat ca e defapt de 73 si e de Dacie. Din pacate nu ma serveste si as vrea sa ma despart de el. Setul pare a fi destul de vechi, dar nu sunt in masura sa imi dau cu parerea despre ce fabricatie e. Capacul cutiei nu exista din pacate. Pretul cerut este de 150 de lei si nu pt ca ar fi prost ci pt ca sta degeaba si efectiv nu am ce face cu el. Alte detalii la tel 0740299141. Setul se poate vedea la Cluj. In tara pot sa trimit prin posta ramburs cu aprox 20 de RON.
[attachmentid=1627702268] [attachmentid=1627702269]
alumicu
ia vezi pe cutie, este cumva:

[attachmentid=1627702298] [attachmentid=1627702301] [attachmentid=1627702302]

pune si o poza cu pistonul, boltul si cilindrul separat
chili
e de uzina setul.
Mikulaish
Cum am scris si in textul anuntului, nu am capacul de la cutie. Pe partea de jos nu scrie nimic.
Aici sunt pozele cerute:
[attachmentid=1627702334] [attachmentid=1627702335] [attachmentid=1627702336]
ionutz_vly
m-ar interesa
dar poate stam de vorba pe PM
Mikulaish
Sus cu setul! Accept si unele schimburi cu piese de motocicleta Simson, sau cu bicicleta barbateasca veche cu frana fatza pe cauciuc.
zarra68
Tare faza,si eu am,ma rog este a lui al batran,un Simson si el a pus piston de skoda,si a mers.Unsa
Mikulaish
Up! Daca azi includ si posta in pret! 150 RON setul acasa(oriunde in tara) sau 130 RON la Cluj.
Mikulaish
Up!
Mikulaish
Up!
Mikulaish
Up! 100 RON?
Mikulaish
Cine a dat PM este rugat sa sune la telefon pt ca nu am posturi suficiente ca sa am posibilitatea de a raspunde la PM.
Mikulaish
Up! 100 RON cu tot cu transport! 80 la Cluj. Am urgenta nevoide de spatiul pe care m-il ocupa pe dulap. biggrin.gif
Mikulaish
Up!
mihai7575
QUOTE(Mikulaish @ 20 Mar 2011, 20:59)
Up!
*


VA POT OFERI 50lei,doar suntem la bursa.
Mikulaish
Fara bolturi il dau si la 50. Daca te intereseaza, suna te rog la tel ca nu pot folosi sistemul de mesagerie.
alinworm
ofer 60 RON!
Mikulaish
Am sa ma repet a 3-a oara. Cine doreste ceva din set sa sune la telefonul din primul post NU AM POSIBILITATEA DE A SCRIE PM!!!!!
Mikulaish
VANDUT!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.