Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Fake blow off valve
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
prepeleac
vand blow off valve, pret 35 ron transport inclus prn posta, plata pa card sau ramburs (prefer pe card) 0724058268, MP
user posted image
user posted image
cosminutzuu92
De unde esti?Daca esti din bucuresti il iau eu...
prepeleac
resita
Vallybz
salut, stiu ca sunt off topic,dar chiar nu am idee unde se monteaza,


ps: trimiti prin posta?
prepeleac
se monteaza in teava de la toba de esapamant, e o suieratoare, trimit prin posta, dar as prefera plata pe card
1100 Rs
Asta este un Fake Blow off, informeza lumea corect depspre produsul care il vinzi !
fascistu
nu este un fake blow off, este un fake turbo smile.gif ia-l asta ca pe un up smile.gif
CT 06 THH
poza e reala? m-ar interesa pe mine
and_rei
BOW este cu totul altceva.asta nu este decat un fluier care se ataseaza la toba.cu cat accelerezi mai mult cu atat urla mai tare
CT 06 THH
care e ultimul pret? am vazut ca se gasesc la 35 de lei si noi... sunt interesat
gabyyy26
Am si eu asa ceva montat dar a trebuit sa fac o modificare mare atentie ce diametru aveti la teava de esapament pentru ca fluierul acesta este destul de mare si nu mai are loc pe unde sa iasa gazele arse ,implicit creste si consumul , la teava de esapament de la un megane 2 1.5 dci abia a avut loc cu ceva modificari pt evacuarea gazelor , dar a meritat efortul toata lumea intoarce capul , zici ca ai motor cu reactie nu m.a.c.Eu spun ca merita .
C@talin
am vazut un fluier dasta pe un smart facea ca o vrabiutza radmasa.gif
prepeleac
da dupa cum bine spun colegii este un fake blow off valve sau fake turbo, se pune in teava de la toba de esapament si teoretic imita ceva.... practic suiera dar am vazut ca are 3 surubele si cred ca se regleaza de acolo ceva, ce nu stu ca nu am incercat. ce pot sa spun este ca am pus pe un logan si pur si simplu fluiera(naspha) si am mai pus pe un scooter pe care se aude super fain, suna gros, depinde de cat de multe gaze vin pe teava si atentie cum a mai zis cineva sa aiba loc sa iasa gazele... mai am de vanzare cateva bucati noi, pret 35 ron + posta 7 ron, pret final 42 ron. tel 0724058268
prepeleac
valabil
prepeleac
up
prepeleac
up
prepeleac
valabil
teava de evacuare trebuie sa aiba intre 58 si 85 parcas au ceva de genu sa aiba loc sa iasa gazele
george21
sal schimbi cu o casca bluetooth nokia nou nouta sigilata sau cu un detector de radar cobra pe 9 bands...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.