Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: infiintare Club Biciclisti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Coltul biciclistului
skija
Poate parea putin copilaresc pentru unii, dar cred ca infiintarea unui Bicycle Club cred ca ar ajuta la crearea unor legaturi mai stranse intre biciclisti, la organizarea diferitelor activitati, la ajutorarea colegilor, s.a.m.d...

Sunt curios daca s-ar gasi oameni dispusi sa infiinteze acest club, pe modelul "Motorcycles Club"...

Activitatile de orice gen se fac mai bine in mod organizat, cu oameni dispusi sa isi impata permanent atributiile...

A nu se intelege Grup infractional, ONG sau Asociatie gen "Bate Saua".

Ideea e de a ne organiza intre noi si apoi de ai organiza pe altii, daca este cazul...


Poate chiar cu o imagine mai de "duri" ii facem pe ametiti cu volan sa ne stie "de frica"... tongue.gif



Acuma pe bune.. va bagati?
YRX
Hell's Angels cu pedale ai? laugh.gif
skija
cel putin!


am zis ca NU grup infractional... deci fara Hell's... doar Angels smile.gif)






LE: rog un moderator sa schimbe sub-titlul (MODELUL in loc de MOTELUL... smile.gif )
Tamango
Propun numele de Reno BC (Bicycle Club)
gotty
Mi a luat ceva sa inteleg titlul laugh.gif
skija
bah.. nu-i Cafenea aici... e un subiect serios.. smile.gif
Stefan
Se iezista unele deja.

Vezi http://spitecolorate.ro/, desi acest proiect s-a cam desumflat in ultima perioada, poate va reveni.

Oricum in acest domeniu e bine sa fie cat mai multe astfel de organizatii, zic eu. Prin strainataturi sunt cu miile, si chiar ajuta. Un Reno BicycleClub suna fain biggrin.gif.
neumann
user posted image
C a t a l i n
QUOTE(Stefan @ 18 Mar 2011, 18:37)
Reno BicycleClub
*



A scos DHS bicle din plastic? blink.gif
AR-18-MOS
@neumann, nu e buna. Nu o tin pistoanele la turatii ridicate. sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.