Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Logan 1.6 2005
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Mr.D
LOGANul este din 2005 si are:

Aer Conditionat

Geamuri electrice fata, oglinzi electrice, 2xairbag, cd player cu mp3 (sony)

Computer de bord

Nu are ABS

aprox 65k km

motor 1.6 - distributia schimbata la aprox 60k km.

Culoare - albastru deschis (din cate stiu sunt 2 tipuri de albastru pe Loganuri, unul inchis si cel de care vb eu ...)

Per total masina este in stare excelenta, nu am avut probleme niciodata cu ea, in afara de consumabile nu am fost nevoit sa o bag in service niciodata, o consider o masina f buna mai ales pt oras si drumurile de 2 lei...

Imi pare rau dar nu am poze si nici posibilitatea sa fac (masina e in tara iar eu sunt in UK).

In momentul de fata masina este in Focsani.

PRET: 3000 eur tva inclus.

Contact: uk: +447707053177 sau dan.enachi@gmail.com

Ro: 0729100098 (tatal meu, dl.Constantin).

voi incerca sa vin cu niste poze zilele ce urmeaza.
Mr.D
up
horus_bds
vrem poze...
acceptati si variante cu diferenta din partea dvs?
http://www.daciaclub.ro/-VAND-SCHIMB-Logan...08-t208940.html
magelan_explorer
-cum adica facturabil,masina e pe firma?
-al catelea proprietar esti ?
-poti dovedi ca i-ai facut distributia?
-cum faci actele avand in vedere ca esti plecat ?

si poze te rugam...
Mr.D
imi cer scuze pentru lipsa pozelor, lucrez la acest aspect sad.gif

PS: accept variante doar cu masini cu volan pe partea dreapta, eventual 4x4
addex
QUOTE(magelan_explorer @ 23 Mar 2011, 22:12)
-cum adica facturabil,masina e pe firma?
-al catelea proprietar esti ?
-poti dovedi ca i-ai facut distributia?
-cum faci actele avand in vedere ca esti plecat ?

si poze te rugam...
*




??
magelan_explorer
QUOTE(magelan_explorer @ 23 Mar 2011, 22:12)
-cum adica facturabil,masina e pe firma?
-al catelea proprietar esti ?
-poti dovedi ca i-ai facut distributia?
-cum faci actele avand in vedere ca esti plecat ?

si poze te rugam...
*




omul nu mai intelege romaneste de cand e in anglia
se intampla des...romanilor...
ma gandesc ca e greu sa gasesti acolo masini
cu volanul pe dreapta..!!! asa ca vrea o "combinatie" aici !
Mr.D
QUOTE(magelan_explorer @ 24 Mar 2011, 18:45)
omul nu mai intelege romaneste de cand e in anglia
se intampla des...romanilor...
ma gandesc ca e greu sa gasesti acolo masini
cu volanul pe dreapta..!!! asa ca vrea o "combinatie" aici !
*



Abordarea asta tipic ciobaneasca te rog sa o faci pe alte thread-uri; am explicat f clar ca lucrez la aspectul pozelor, de vreme ce trebuie sa faca altcineva asta. Textul dat de tine cu intrebarile respective le-am primit si pe mail, copy-paste de aici si presupun ca tu ai fost cel care mi-a trimis mail-ul, la care de altfel am raspuns punctual, dupa cum urmeaza:

""""" catalin ctin <catalinyoung@yahoo.com>
date Wed, Mar 23, 2011 at 8:42 PM
subject Re: info logan
mailed-by gmail.com
hide details 8:42 PM (10 hours ago)
Salut

Masina este inscrisa pe firma (mea); tatal meu este in tara si se poate ocupa de acte. Daca te intereseaza sa cumperi masina pe firma iti pot da factura pe suma integrala, daca esti persoana fizica prefer sa-ti dau factura pe o suma mai mica (oricum nu te afecteaza in nici un fel pentru ca in calitate de persoana fizica nu-ti faci deductibilitate de TVA).
Exista factura pentru distributie, undeva in contabilitate dar sunt convins ca cei de la AMG Pantelimon au in baza de date istoricul masinii care ar putea fi verificat. Cum am mai spus, distributia nu este ceva cu care te joci, mai ales ca nu costa o avere, astfel incat daca nu ar fi schimbata as prefera sa spun oamenilor ca trebuie schimbata decat sa li se distruga motorul.
Sunt al doilea proprietar, masina fiind cumparata de la IPSO Baneasa, pe leasing, cand avea sub 20k km facuti.
Evident, masina trebuie vazuta de tine, eventual incercata, si ai sa intelegi ca nu e o masina "calarita", obosita.
Cu pozele mai greu, insa lucrez la aspectul acesta si odata ce vor fi facute vor fi postate pe site. """"


Mai departe, te anunt ca sunt dispus la o "combinatie" cum spui tu pt simplul fapt ca am in tara 3 masini, 2 la vanzare, si o a 4a cu mine in UK, acesta fiind motivul pt care o varianta ar fi si schimbul de vreme ce sunt interesat sa-mi achizitionez un 4x4 aici, pt iesiri offroad.

Sper ca aici sa se incheie cu seria de flame-uri.
Marian66
masinutza asta a mai fost la vanzare si in vara, la o idee mai multi banuti, nu mai tin minte exact. atunci era prin Dobroesti
Mr.D
QUOTE(Marian66 @ 24 Mar 2011, 23:16)
masinutza asta a mai fost la vanzare si in vara, la o idee mai multi banuti, nu mai tin minte exact. atunci era prin Dobroesti
*



Poate datorita faptului ca acolo am casa? De altfel acolo e Renault`ul Trafic din celalalt anunt.

Masina se afla in Focsani in momentul de fata, poate fi adusa in Bucuresti (Dobroesti chiar, ca sa fiu in ton cu postul de mai sus) in conditiile in care exista oameni interesati.

offtopic: Marian, te intereseaza masina sau Dobroesti`ul? Ca am si un teren de vanzare in zona (chiar si o casa).
Mr.D
valabil. maine preconizez sa pun si pozele.
Mr.D
up
alexmitzu
in loc de poze dai up? ia unul si de la mine atunci
Mr.D
vandut. se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.