Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] sau schimb Cruze
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Axix
Cruze LS plus, 1.6, benzina, 7.500 KM. Unic propietar, stare impecabila, ESC+TCS, Jante aliaj 16, Senzor de parcare spate, schimbător de viteze și volan îmbrăcate în piele, alarma originala, ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, jante aliaj, airbag x6, imobilizator, computer bord, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, senzori parcare, geamuri colorate, radio CD cu MP3 cu 6 boxe, mufă line-in auxiliară.
Sau schimb cu Renault Megane2 SEDAN DCI(diesel) full option, sau Megan3 DCI, ani fabricatie 2008-2010. Culori pentru Megane2 DOAR negru, albastru indigo, gri inchis, argintiu(nu stiu codurile smile.gif)
Pret: 10500 Euro
Contact: imiha37@yahoo.com

marius80_eugen
De ce vrei sa-l schimbi / vinzi ?
Axix
Eterna poveste, banii! smile.gif Si vreau Diesel
Am uitat sa mentionez, ca-l si schimb pe Megane 2 + diferenta.
Pentru M3 schimb reciproc cu +- la intelegere.
and_paras
Salut,
ce an de fabricatie are?
Pune te rog ceva poze!
Axix
E din octombrie 2009, fara nicio problema, km reali, garantie 3 ani.
Esti interesat, sau doar intrebi?
para06
Nu e vorba ca e intereast sau nu , dar trebuie niste poze
aleksanders
poze au fost dar vad ca le-a sters huh.gif
Razvione
pune poze
StefanT
Da, pune poze tongue.gif
Axix
Vad ca la Reguli scrie ca se poate modifica postul odata la 24 de ore. La mine nu apare optiunea, imi puteti sterge adresa de mail, e gresita. Multumesc!

EDIT:
Interesant, cu cat te chinui sa respecti regulile, cu atat nu reusesti.

Dragi moderatori ma intereseaza, dat fiind faptul ca nu putem comunica altfel, daca postul care nu mai face obiectul anuntului poate fi sters la cerere si de ce n-am acces la editare?

24 Mar 2011, 08:37:
Cruze LS plus, 1.6, benzina, 7.800 KM. Unic propietar, stare impecabila, garantie inca 2 ani, ESP+TC, Jante aliaj 16, senzor de parcare spate, schimbător de viteze și volan îmbrăcate în piele, alarma originala, ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, jante aliaj, airbag x6, imobilizator, computer bord, proiectoare ceata, comenzi volan, senzori parcare, geamuri colorate, radio CD cu MP3 cu 6 boxe, mufă line-in auxiliară.
Pret 10500 E. Contact PM, sau mail (adresa din primul post nu este valabila si moderatorii nu vor s-o stearga)
Sunt interesat de schimb Dacia Sandero Diesel, nu mai veche de 2009 + diferenta.
Axix
Se poate sterge topicul, nu mai face obiectul vanzarii.
Cabasse_tronic
pretu creste, nu scade:D? poze? asta daca vrei sa o schimbi cu adevarat..
Axix
Se poate sterge topicul, nu mai face obiectul vanzarii.

Ce mai echipa de moderatori aici...

HELLOOOO! SE POATE STERGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.