Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kirby
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
C@talin
&feature=related

e ce ziceti a auzit cineva de el ?
Io am asistat la o prezentare la acest model.si am ramas putin blocat,
Stie sa bata covoru sa-l spele ,sa ude florile,sa vopsesti cu el peretii ,masina,poti sa-ti faci masaj cu el, stie sa faca spuma ca in cluburi radmasa.gif , ce mai era ...
sa sufle aer sa traga,sa umfli baloane cu el ,sa speli mochete saltele,sa slefuiesti cu el peretii sau parchetu,sa il folosesti ca polish pe masina, wtf un oral cred ca-i lipseste icon_mrgreen.gif
Oricum misto jucaria,are si cutie de viteze,rotile din spate motorizate. blink.gif
&feature=related

Prezentarea la tot ce stie jucaria sa faca a durat 1:30 -2 ore wacko.gif ,am inteles ca aspiratoru e facut din dur aluminiu si tine si 30 ani mellow.gif la banii aia cred si io mellow.gif
vali_iacov
dat fiind faptul ca in SUA acelasi aspirator cu toate accesoriile incluse costa 700$, iar in Romania ajunge la 2800 euroi....cred ca ar trebui sa mai umble la pret, nu de alta, dar sa dai 10.000 ron pe un aspirator mi se pare exagerat.
sorin1983
eu mor pe sistemul lor de sac smile.gif
o fi 700 dar unu zice pe youtube ca a fost 1800
Cioby92
QUOTE(C@talin @ 30 Mar 2011, 23:29)

Prezentarea la tot ce stie jucaria sa faca a durat 1:30 -2 ore  wacko.gif ,am inteles ca aspiratoru e facut din dur aluminiu si tine si 30 ani  mellow.gif la banii aia cred si io  mellow.gif
*




Si aspiratorul meu cu care aspir masina are in jur de 30 de ani mellow.gif , inca isi face treaba foarte bine, facut de ElectroPrecizia icon_mrgreen.gif
tkx
mai tare chaika
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.