Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SERIGRAFIE PT LOGAN SI SOLENZA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
TM80MAT
Vand serigrafie LOGAN NOUA de la pitesti din uzina ...
Merge si pe SOLENZA .....Fara modificari .......testat de un inginer de la pitesti pe masina personala


Pret: 40 RON
ghitza
pentru dacie berlina nu faceti?ca va imbogatiti nu gluma la cati doritori ar fi,serios
TM80MAT
pt dacia berlina nu cred....nu as vedea rostul...plus ca din cate stiu eu ...ceasurile de dacia 1300 -1310 nu au placa electronica cu computer de boord ..si alte minuni .....! in schimb solenza si super nova au !!

Ps : se pot monta si pe super nova
marius.tt
ce merge pe solenza? serigrafia? stai linistit ca fara sa ai ceasurile de logan nu se poate pune. si cred ca ai gresit pretul la serigrafie, vezi ca una alba de prestige e 50 de roni cu tot cu ace rosii
TM80MAT
Marius merge pe solenza ....stai linistit ......si fara ceasuri de logan ......plus ca pretu nui batut in cuie .......

Ps: citeste regulamentul inainte sa scoti ceva pe gura

Up.........30 ron
ghitza
fa numa de berlina sa vezi vanzari ce o sa ai.consider un UP
anecula_08
Arata-mi o poza cu ceasul de solenza cu serigrafia de care vorbesti. Ai vazut cum arata ceasul de solenza?

george_scala_2004
[attachmentid=1627710054] wink.gif
marius.tt
Baiatul meu.......cred ca nu vb amandoi pe aceeiasi limba ..... repet : tu zici ca merge sa pui serigrafie de logan pe ceas de solenza? ca cam asa ceva insinuezi.......


cat despre regulament uite ce scrie:
- Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc.


in schimb eu nu am scris ca este''scump'' sau am eu mai "ieftim''.

ps. rog colegi forumisti sa posteze daca a vazut cineva ceas slz cu serigrafie de logan.......
si inca ceva ...consulta si tu piata inainte sa ceri un banut pe produsul tau.
TM80MAT
Se poate inchide !

s-a vandut marius draga ....!!
marius.tt
bravo
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.