Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius1978
toba finala- 90, bascula inf - 100, tendoane spate - 80 ambele, bascula sup - 80 buc
anton11
Cred ca ar trebui mai intai sa te informezi cu privire la preturile de raft in magazinele de specialitate !!
Nu poti posta anunturi care sunt rupte de realitate...
de exemplu - o toba finala noua are preturi cuprinse intre 45 si 70 lei-noua !!
Fara suparare, mereu invatam cate ceva...
marius1978
Nicio suparare prietene, dar in "magazinele de specialitate", nu se mai gasesc piese de calitatea celor pe care le-am scos la vanzare, sunt piese fabricate intre anii 1975-1985, mai am si facturi la ele. Si apropo, asa e mereu invatam cate ceva dar nu chiar de la oricine. O sa pun si poze sa mai inveti cate ceva.
sharker
vezi ca avea colegul furry-rasputin o toba de inox si daca nu ma insel undeva pe la 60 ron
marius1978
Mai baieti, nu va mai inpacientati, ca voi si asa nu cumparati pt ca unii dintre voi nu va pricepeti la o piesa de calitate, un produs finit, nu se potrivesc pe solenta... si as putea sa continui... Dar asa e cand nu ai ce face , te bagi in seama! Cer cat vreau pe piese, vand cat vreau, ce vreau, nu le-am furat, luati de unde vreti nu inteleg care e problema!? Si oricum nu mai rasp. decat la telef. ca nu am timp de polemici cu necunoscatorii.

4 Apr 2011, 19:37:
fotografiile
sharker
cata pricepere sa-ti trebuiasca(in viziunea unuia),ca sa-ti dai seama ca o toba de inox,ramane totusi o toba de inox....
marius1978
Bascula inferioara si tendoanele spate s-au vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.